موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(20-06-2015، 11:46 AM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه چند تا سوا داشتم!!ببخشید من همراه اول استفاده نمیکردم جواب پیش بینی رو درست جواب دادم!!الان چجوری شارژ بگیرم؟؟چجوری لغوش کنم؟؟اگه شار ژ نداد چیکار کنم؟؟

صبر کن خودش پیام میده: جواب پیش بینی رو درست فرستادی واسه دریافت شارژ م1000 بفرست
اون م1000 بفرستی شارژتو میده
واسه لغوش بعد از اینکه شارژ رو گرفتی م خاموش بفرست به 203047
اگه درست پیش بینی کردی دلیلی واسه شارژ ندادن وجود نداره
(20-06-2015، 11:51 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-06-2015، 11:46 AM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه چند تا سوا داشتم!!ببخشید من همراه اول استفاده نمیکردم جواب پیش بینی رو درست جواب دادم!!الان چجوری شارژ بگیرم؟؟چجوری لغوش کنم؟؟اگه شار ژ نداد چیکار کنم؟؟

صبر کن خودش پیام میده: جواب پیش بینی رو درست فرستادی واسه دریافت شارژ م1000 بفرست
اون م1000 بفرستی شارژتو میده
واسه لغوش بعد از اینکه شارژ رو گرفتی م خاموش بفرست به 203047
اگه درست پیش بینی کردی دلیلی واسه شارژ ندادن وجود نداره

سلاااام!!نماز روزتون قبووول ممنوووونم!
سلام نماز و ورزتون قبول!!امروز سامانه ها فعال نمیشن؟؟
شارژهای هرمی چی؟؟فعال هستن؟؟
(20-06-2015، 01:37 PM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام نماز و ورزتون قبول!!امروز سامانه ها فعال نمیشن؟؟
شارژهای هرمی چی؟؟فعال هستن؟؟
سلام معلوم نیست
بله هرمی فعاله
دوستان همین الان از مسابقه هف ده پیام اومد ممکنه برنده شارژ 2000 تومانی شده باشد. واسه شما هم اومد؟
دوستان احتمالا سامانه 7108 هنوزم فعاله
برای کسی اس ام اس اینکه احتمالا برنده کارت شارژ شدی نیومده؟
7108یه شارز 1تومنی از دوستان برام فرستاد
ئوتا هم اس داد احتمالا برنده ی ش 2تومنی شی
برای منم اومد
من که گفتم فعاله Angel.gif
برای منم فرستاد.دستش درد نکنه