موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-06-2015، 08:25 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی راحت میده دوستان عزیز

من با 15 خط کامل گرفتم...

ترفندی داره؟
(29-06-2015، 08:18 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-06-2015، 08:10 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-06-2015، 08:06 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بین مراحل نیم ساعت فاصله بندازید تا راحت بده بهتون

از 40 دقیقم گذشت نداد
گفت عضو نیستی
1 بار قبل 6 نبودم
این همه شارژ از دست میدم  Confused  Sad.gif
آقا سجاد ما که قبل 6 بودیم و قبل 6 عضو شدیم و جواب بعده 6 زدیم یا میگفت محصول درخاستی نیست یا سیستم مشغوله یا عضو نشدین و همچنین میگن اولش بیشتر کد غیرصحیح میداده که من وارد نکردم Sad.gif  Biggrin.gif

من مشکل دارم هر روز ساعت 5 تا 7 باید مادرمو ببرم فیزیو تراپی
وگرنه میدونم چطوری راحت شارژ بگیرم
امروز اصلا نشد ببرمش کار کردم
دیگه از فردا شیفت فیزیو تراپی 12 ظهر میبرمش راحت میشم و شارژ بارون میشم همیشه اگه شارژ بیاد که ظاهرا دیگه 8282 داره شارژ میده دوباره
(29-06-2015، 08:25 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی راحت میده دوستان عزیز

من با 15 خط کامل گرفتم...

منم ۹ تا گرفتم فقط ۳ تاش شارژ شد
این مسابقه ها فک نکنم دیگ شارژ بدن ، اینا تو این ماه دوباره ب اونایی ک نگرفتن میده اگ یادتون باشه ماه های قبل هم ی سری مث mtab اینجوری بود Sad.gif
5 تا داد بهم با 3 سیم کارت
4 تاش شارژ شد
دیگه نمیزنم اصلا تلاش واسه کد شارژ استفاده شده
واقعا که دزدی میکنن کیفشو میبرن
حساب کنید چقد از مردم بدبخت میدزدن و اصلا هیچ جایی رسیدگی نمیکنه
بعد میگن به قوانین پایبند باشید  Tongue  Lightbulb.gif
با اینهمه ضرری ک بچها دادن چه کیفی میکنه امروز شرکت اپسان.
به 1 خطم ادوست 6تا کد استفاده شده داد بلاخره برا باره هفتم که ad 146 رو فرستادم کد سالم داد.2تومن شارژم رف تا هزارتومن بگیرم Biggrin.gif
(29-06-2015، 08:31 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مسابقه ها فک نکنم دیگ شارژ بدن ، اینا تو این ماه دوباره ب اونایی ک نگرفتن میده اگ یادتون باشه ماه های قبل هم ی سری مث mtab اینجوری بود Sad.gif

اگر منظورت مسابقات 82 82 باشه،دیشب که نگاه کردم تمام مسابقات اپسان به روز رسانی شده وبه تاریخ جدید مسابقاتش را شروع کرده،،ولی اینکه چرا اینجوری دارند بازی درمیارند جای سوال داره،،شاید کارمندان اپراتورهای پایین دستی پول شارژها را به جیب میزنند وعوضش به کاربران شارژ سوخته میدن،،البته یک نظره،ودرستیش جای شک داره،،ویا اینکه میخوان تلافی گذشته را دربیارند،،امروز حال من یکی را گرفتندشما رانمیدونم
(29-06-2015، 08:35 PM)pedar BOZORG نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به 1 خطم ادوست 6تا کد استفاده شده داد بلاخره برا باره هفتم که ad 146 رو فرستادم کد سالم داد.2تومن شارژم رف تا هزارتومن بگیرم  Biggrin.gif

چه پشتکاری دارین شما
من اینجور گرفتم.عضویت اصلیشو برا Adost با 80501 گرفتم مویا هم با ozv moya به 8282
بعد سه بار عضو شدم بعد کد زدم راحت داد و شارژ شدن.امتحان کنید شاید شمارو هم داد.