موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان یه مشکلی پیش اومده برای من

این مسابقه عقل کل را غیر فعال کردم ولی باز سوال میاد و 120 میخوره....بعد باز هم لغو را میفرستم میگه به اشتراک در نیامدی..ولی داره سوال میاد

چه کار کنم ؟
(25-06-2015، 05:48 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مسابقه عقل کل را غیر فعال کردم ولی باز سوال میاد و 120 میخوره....بعد باز هم لغو را میفرستم میگه به اشتراک در نیامدی..ولی داره سوال میاد

چه کار کنم ؟

یکبار عضو بشو و بعدش لغو کن حل میشه
(25-06-2015، 05:45 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه mazng شناسه میده هنوز؟؟؟؟؟

به خطای جدید میده
دوباره عضوعقل كل شو_بعدش لغوكن حله
(25-06-2015، 05:48 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه کار کنم ؟
برا منم میومد 2بار پشت سرهم عضو شدم لغو کردم
درست شد
یک تاپیک درس کنید واسه خرید و فروش نت ۵۰مگ
از دوستان خوبم که آنلاینین از جمله آقا ایون عزیز. این 50 مگ نت خبر دارین مگه مثه نسل نو میشده برا یه خط خاص فعال کرد آخه گفته بودن نمیشه و آیا هر چنتا در روز برای یه خط ارسال کنیم به تعداد روزهاش مثه نت نسل نو اضافه میشه Sad.gif
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خریدو فروش 50مگ
(25-06-2015، 06:12 PM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یاالله.بزرگترین اسپمر وارد میشود توروخدا بلند نشین Wink.gif  Biggrin.gif

بوی شارژ نمیاد؟ Undecided.gif
(25-06-2015، 06:02 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دوستان خوبم که آنلاینین از جمله آقا ایون عزیز. این 50 مگ نت خبر دارین مگه مثه نسل نو میشده برا یه خط خاص فعال کرد آخه گفته بودن نمیشه و آیا هر چنتا در روز برای یه خط ارسال کنیم به تعداد روزهاش مثه نت نسل نو اضافه میشه  Sad.gif

بله میشه به کسی فرستاد
ولی نمیدونم به تعداد روزا اضافه میشه یا نه