موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من میدونم کلک ایرانسلو.میخادبدونه خط کی بنامش نیست. Sad.gif
(28-06-2015، 10:56 AM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ازای مصرف25MB  اینترنت همراه 500MB جایزه بگیر
اعتبار: همان روز
باقیمانده با شماره گیری
*141*33#

لطفا اگر کسی اطلاعات بیشتری داره ,اطلاع بده ,ممنون.
خیلی دوست دارم زنگ بزنید موقعی که شارز رایگان میدن بگید برامون پیامش نیومده میتونینم شارز رایگان بگیریم یانه مطمئنم میگه نه چون خودم پرسیدم Biggrin.gif سیم کارت هدیه هم مثل شارز رایگانه Biggrin.gif
Undecided.gif چه ربطی داره به شارژش Confused
(28-06-2015، 01:24 PM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Undecided.gif چه ربطی داره به شارژش  Confused
اخه وقتی که زنگ بزنید به اپراتور مثلا بگید برا دوستم اس شارز رایگان اومده منم میتونم بگیرم میگه اگه پیامش نیاد نه نمیتونی درصورتی که میشه گرفت Exclamation.gif
(28-06-2015، 01:17 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 10:56 AM)sara5960 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باقیمانده با شماره گیری
*141*33#

دوست خوبم آقا نیومن برا منم دیروز علاوه بر این پیام که عنوانش Hadie vije بود پیام دیگری با عنوان Hadie vije اومد که نوشته بود 25 تا پیامک بزن 500 تا پیامک ایرانسلی جایزه بگیر. اعتبار: همان روز .... باقیمانده با شماره گیری *141*31#
که دقیقا منظورشو نفهمیدم همان روز یعنی هر روزی خواستیم یا نه و فکر کنم برای هر خطی پیامش بیاد هدیه ویژه رو میده Biggrin.gif
(28-06-2015، 12:52 PM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 12:46 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کد قبضشو میفروشم 1200 هرکی خواست بگه Tongue.gif

من ب چند نفر رایگان دادم اگه باز کسی خواس از سیمکارتای دیگم میگیرم رایگان بهشون میدم شما واسه خودت نگهدار کسی یک قرونم بهت نمیده

اگه داری چندتا برای من بفرست لازم دارم 
ممنون
عاقا 5 تا تاپیک اون بیرون منتظر جواب و راهنمائی شماست 4 صفحه در مورد پیامک حرف میزنید
خب اینطوری ی تاپیک بزنید هی رفرش نکنیم صفحه رو ب خاطر 50تا پیامک اشتراکمون بره حلق مخابرات الکی
ی کم مراعات کنید
(28-06-2015، 01:37 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 01:33 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 01:17 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باقیمانده با شماره گیری
*141*33#

دوست خوبم آقا نیومن برا منم دیروز علاوه بر این پیام که عنوانش Hadie vije بود پیام دیگری با عنوان Hadie vije اومد که نوشته بود 25 تا پیامک بزن 500 تا پیامک ایرانسلی جایزه بگیر. اعتبار: همان روز  .... باقیمانده با شماره گیری *141*31#
که دقیقا منظورشو نفهمیدم همان روز یعنی هر روزی خواستیم یا نه و فکر کنم برای هر خطی پیامش بیاد هدیه ویژه رو میده Biggrin.gif

ببخشید من دیر جواب میدم همشه سرعت نتم کم هستش

این طرح ها اینجورین که شما در اون روز 25 تا پیامک میزنید و 500 تا پیامک ایرانسلی 1 روزه بهتون میده
یا 10 دقیقه مکالمه میکنید و بعدش 500 تومن شارژ مکلامه ایرانسلی میگیرید و همشون 1 روز اعتبار دارن مثل مکالمات قبضهای 5 تومنی که فقط همون روز که پرداخت میکریدی 5 تومن میتونستی داخل شبکه استفاده کنید
توجه کنید که فقط همون روزی که پیامک بزنید 500 تا پیامکم تا ساعت 12 شب اعتبار داره Lightbulb.gif
این ک کد استعلامش هس کد فعالسازیش چیه؟
یکی لطف کنه بگه این ۶۰۰۰تومن یک ماهه اس ام اس ایرانسل چنتا اس میشه داد؟