موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-06-2015، 11:04 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کدای 500 تومنی که از 737604 و 9077 چند روز پیش گرفته بودم رو دیروز خواستم وارد کنم ولی هرچی ستاره 720 ستاره 500 مربع رو میزدم سامانش از کار افتاده بود و امروزم میگه کد صحیح نیست یعنی ممکنه چون چند روز گذشته و روز بعده مسابقش وارد نکرده بودم میگه کد صحیح نیست Sad.gif Sleepy.gif

ساحل خانوم منم نزده بودم الان زدم و همه درست بودن
(24-06-2015، 11:04 AM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کدای 500 تومنی که از 737604 و 9077 چند روز پیش گرفته بودم رو دیروز خواستم وارد کنم ولی هرچی ستاره 720 ستاره 500 مربع رو میزدم سامانش از کار افتاده بود و امروزم میگه کد صحیح نیست یعنی ممکنه چون چند روز گذشته و روز بعده مسابقش وارد نکرده بودم میگه کد صحیح نیست Sad.gif  Sleepy.gif
الن سامانش درست شده بزن Shy.gif
سلام.ازدواج طلایی به کسی شارژ نداد؟
(24-06-2015، 12:10 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.ازدواج طلایی به کسی شارژ نداد؟
نه فعلا
شارژ رایگان همراه اول ( 5 تیر ) برای پیش بینی درست بازی ( والیبال ) ایران و لهستان ( شروع بازی ساعت 21 ) ( پخش زنده از شبکه 3 )

برد ایران عدد 1 به 203047

برد لهستان عدد 2 به 203047

توجه:یک ساعت یا نیم ساعت مونده به شروع بازی نتیجه پیش بینیتون رو ارسال کنید.
(24-06-2015، 12:38 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان همراه اول ( 5 تیر ) برای پیش بینی درست بازی ( والیبال ) ایران و لهستان ( شروع بازی ساعت 21 ) ( پخش زنده از شبکه 3 )

برد ایران عدد 1 به 203047

برد لهستان عدد 2 به 203047

توجه:یک ساعت یا نیم ساعت مونده به شروع بازی نتیجه پیش بینیتون رو ارسال کنید.

بازی چندشنبه است؟
(24-06-2015، 12:42 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بازی چندشنبه است؟

سلام

بازی جمعه شب 5 تیر ساعت 21 شروع میشه.
دوستان کد شارژ پنجی سرویس چونه همراه اول چنده ؟
(24-06-2015، 09:07 AM)Vionester نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-06-2015، 07:14 AM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سه نفر کد سه تایی منو زدن برا همراه اول بعد ر 1000 فرستادم یه شارژ داد دیدم شارژه ۱۷ رقم داره چی کار کنم؟ مگه میشه اینجوری

منم همینطور شده کداشم وارد نمیشه Sad.gif

به همون شماره که پین (کد ) شارژ فرستاده رو 800 بفرست
،
کد و با سریالش دوباره میفرسته که میتوونی 9990 تماس بگیر و به اپراتور وصل شو و سریال شارژ به اپراتور بدی تا شارژ بشه...
یا کد صحیح تو پیام باشه
هف ده داره شارژاشو میده اگه سیمتون خاموشه روشن کنین