موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-06-2015، 10:24 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا شارژ های هرمی ایرانسل میشود بیشتر از 10 هزار گرفت؟؟

خیر خودش اخرین 30نفری ک دعوت میکی میگه اخرین شارژتون 1000بفرستید تشکر میکنه
سلام کدهای هرمی الان فعاله ؟ یا بعد از ظهر فعال میشه ؟
(19-06-2015، 10:17 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2015، 10:11 AM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2015، 09:44 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2015، 09:42 AM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من به یکی گفتم شارژ هرمی بگیره حالا اشتباها اومده 30 تا عضو برای یه سیم گرفته بدون اینکه بعد از هر 3 تا عضوگیری 1000 رو بفرسته . حالا راهی هست دوباره با همون سیم ها شارژها رو بگیره یا پریده دیگه ؟

هیچ اشکالی نداره

به ازای هر تبریک شارژ 1000 رو بفرته شارژ جدید میاد بهش
یعنی 10 تا 1000 بفرسته پشت سر هم 10 تا شارژ متفاوت میاد ؟

دوست عزیز اگه 50 نفرم کدتون زده باشه شما 1 هفته فرصت دارید کدهاتون بگیرید
مثلا 30نفر کدتون زده تقسیم بره 3کنیم میشه 10عذذ شارژهمراه اول براتون میفرسته برای اینکه سیستمش درست شارژبده بافاصله چندثانیه 1000بفرست

فایدسین یوخدی .
چه یک بار ، چه ۵۰ بار عدد ۱۰۰۰ رو ارسال کنی آخرین کد شارژی رو که گرفتی برات هی تکراری میاد.
منم همین مشکلو دارم ، ولی ایرانسل عطف به ماسبق شرمنده .
(19-06-2015، 10:52 AM)Payam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2015، 10:17 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2015، 10:11 AM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2015، 09:44 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-06-2015، 09:42 AM)yasna88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من به یکی گفتم شارژ هرمی بگیره حالا اشتباها اومده 30 تا عضو برای یه سیم گرفته بدون اینکه بعد از هر 3 تا عضوگیری 1000 رو بفرسته . حالا راهی هست دوباره با همون سیم ها شارژها رو بگیره یا پریده دیگه ؟

هیچ اشکالی نداره

به ازای هر تبریک شارژ 1000 رو بفرته شارژ جدید میاد بهش
یعنی 10 تا 1000 بفرسته پشت سر هم 10 تا شارژ متفاوت میاد ؟

دوست عزیز اگه 50 نفرم کدتون زده باشه شما 1 هفته فرصت دارید کدهاتون بگیرید
مثلا 30نفر کدتون زده تقسیم بره 3کنیم میشه 10عذذ شارژهمراه اول براتون میفرسته برای اینکه سیستمش درست شارژبده بافاصله چندثانیه 1000بفرست

فایدسین یوخدی .
چه یک بار ، چه ۵۰ بار عدد ۱۰۰۰ رو ارسال کنی      آخرین کد شارژی رو که گرفتی برات هی تکراری میاد.
منم همین مشکلو دارم ، ولی ایرانسل عطف به ماسبق شرمنده .

دوست عزیز ایرانسل برای من به این شکل نبود 30 نفر به راحتی شارژدریافت کردم
همراه اول هم مشکلی نداشتم شارژهاش صحیح بوده تمامشون فرستادن
سامانه غرور ملی همراه اول مسابقات والیبال !بین ایران و امریکا ساعت بازی 9 شب

گزینه 1برد ایران
گزینه دو برد امریکا
بازی در تهران
گزینه مورد نظر به 203047 بفرستید 
تا یک ساعت قبل بازی شرکت کنید تا پیامک تبلیغاتی براتون فرستاده نشه
با شارژصفر هم بهتون شارژمیده
وای چقدر خوبه این هرمیه 9 تا گرفتم تا حالا Biggrin.gif

راستی مهلت این هرمیه تا کی هست؟
مسابقات کدوم ب خط جدید شارژ میده؟
(19-06-2015، 11:15 AM)MA30D نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای چقدر خوبه این هرمیه 9 تا گرفتم تا حالا Biggrin.gif

راستی مهلت این هرمیه تا کی هست؟

کدومش ایرانسل فعلا وقت داره
همراه اول هم میگن امروز تمومه ولی تا میتونید بگیرید Biggrin.gif
(19-06-2015، 11:04 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه غرور ملی همراه اول مسابقات والیبال !بین ایران و امریکا ساعت بازی 9 شب

گزینه 1برد ایران
گزینه دو برد امریکا
بازی در تهران
گزینه مورد نظر به 203047 بفرستید 
تا یک ساعت قبل بازی شرکت کنید تا پیامک تبلیغاتی براتون فرستاده نشه
با شارژصفر هم بهتون شارژمیده

سلام خسته نباشید!!!بعد اینکه پیش بینی کردیم لغوض کنیم؟؟یا بزاریم فردا شارژ بدع بعدش لغو کنیم؟؟
آقا ام اس شما پیش بینی آمریکا میزنید؟ ظاهرا دفعه قبل بازی برگشت بین ایران و روسیه رو ایران زده بودین برده ولی بنظرم به آمریکا میبازه خصوصا اگه بازی در خود آمریکا باشه Biggrin.gif