موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-06-2015، 03:41 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان

هم MZANG و هم HDSB تموم شدن

بعلاوه هرمی ایرانسل هم تموم شده...امروز تست شده

ولی عقل کل همچنان شارژ میدهد
ولی عقل کل که تبریک نمیگه Undecided.gif
(29-06-2015، 03:20 PM)majidsadeghi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها این شارژ ای هرمی ایرانسل و همراه اول الان فعالن؟؟؟

اگه به خودتون زحمت میدادین پست بالا رو میدیدن جواب سوالتون میگرفتید..خیر هردو غیرفعال شده
(29-06-2015، 04:00 PM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-06-2015، 03:41 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوستان

هم MZANG و هم HDSB تموم شدن

بعلاوه هرمی ایرانسل هم تموم شده...امروز تست شده

ولی عقل کل همچنان شارژ میدهد
ولی عقل کل که تبریک نمیگه Undecided.gif

1 بفرست 84909
تبریک شارژ میگه
درود

میده دوست عزیز

توجه نکن چی میگه...شما 23:30 عضو بشو...بعد 00:15 AK 555 را بفرست..بهت شارژ میده
دوستان دیروز مسابقه ZARAM یه شناسه تخفیف شارژ داد

من زدم...گفت مبلغ 5900 کم میشه..من هم تایید کردم ببینم چه قدر تخفیفشه....بعد برام پیام اومد ملبغ 10900 برای به شما واریز شد

ولی در عین ناباوری..هیچی اضافه نشد به اعتبارم.....تازه 5900 را هم از حسابم کم کرد....ولی هیچ اعتباری بهم نداد

الان چیکار میشه کرد ؟؟
(29-06-2015، 04:18 PM)AMIR beIN SPORTS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان دیروز مسابقه ZARAM یه شناسه تخفیف شارژ داد

من زدم...گفت مبلغ 5900 کم میشه..من هم تایید کردم ببینم چه قدر تخفیفشه....بعد برام پیام اومد ملبغ 10900 برای به شما واریز شد

ولی در عین ناباوری..هیچی اضافه نشد به اعتبارم.....تازه 5900 را هم از حسابم کم کرد....ولی هیچ اعتباری بهم نداد

الان چیکار میشه کرد ؟؟

بهت بسته اینترنت داده
سلام دوستان الان عقل کل شارژ میده یا نه Huh.gif
شارژ رایگان همراه اول ( 12 تیر ) برای پیش بینی درست بازی ایران و روسیه ( شروع بازی ساعت 21 ) ( جمعه شب ) ( پخش زنده از شبکه 3 )

برد ایران عدد 1 به 203047

برد روسیه عدد 2 به 203047

توجه:پیش بینی از همین الان فعاله فقط نتیجه پیش بینیتون رو روز جمعه همین هفته و یک ساعت یا نیم ساعت مونده به شروع بازی ارسال کنید
(29-06-2015، 04:30 PM)mehran_norouzian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونایی که نگرفتن میتونن امروز عضو شن فردا بگیرن
(29-06-2015، 04:30 PM)mehran_norouzian نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عقل کل الان چند روزه کد جوابش su 1000 شده بجا ak 555 و برای من که قبلا گرفتم پیام شارژ نمیده حالا شما با خطی که قبلا نگرفتی بفرس اگه حرفی از شارژ زد شاید فردا جواب بدین بده Sleepy.gif