موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-02-2016، 03:06 PM)Silence love نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشيد من ديروز سوال اولشو جواب دادم واسه سوال امروزش ميگم چكا كنم؟الان ك رو فرستادم گفت  ك 5 روبفرس اونو هم فرستادم گفت محتوايي براي امروز وجود ندارد

سوال امروزش فعلا واسه هیچکس فعال نیست صبرکنید فعلا
این ماها رو دیروز عضو شدم
امروز فرستادم میزنه چند ساعت دیگ اقدام کن
یعنی باید حتماً 24 ساعت بگذره ؟؟؟ یا از 12 که رد بشه حساب میشه
چجوریاست؟؟

مرسی
(09-02-2016، 03:16 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این ماها رو دیروز عضو شدم
امروز فرستادم میزنه چند ساعت دیگ اقدام کن
یعنی باید حتماً 24 ساعت بگذره ؟؟؟ یا از 12 که رد بشه حساب میشه
چجوریاست؟؟

مرسی
باید حتماً 24 ساعت بگذره
(09-02-2016، 03:07 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شارژ واسه ایرانسل نیس؟

ozv hamsh  با وقفه 48 ساعته به خطوط جدید میده
مرحله دومش hm 555 رو باید یکبار الان بفرستین یکبار هم 48 ساعت بعد
چون من دیروز عضو شدم الان زدم نوشت 48 ساعت دیگه
aghlk هم پیشنهادی نداره
شارژ پیشبینی رو داد یا نه
شارژ بازی اسپانیا - پرتغال

ت 1000 به 203060
چرا با سیمکارتی که لغو کردم راحت شارژ میده اما با خطی که لغو نکردم شارژ قبلی میده ?!
(09-02-2016، 03:30 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا با سیمکارتی که لغو کردم راحت شارژ میده اما با خطی که لغو نکردم شارژ قبلی میده ?!

نتیجه میده که مثل قبل واسه دریافت شارژ حتما باید لغو بشه دوباره تو پیش بینی جدید شرکت کرد
(09-02-2016، 03:32 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 03:30 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نتیجه میده که مثل قبل واسه دریافت شارژ حتما باید لغو بشه دوباره تو پیش بینی جدید شرکت کرد

پس امتیاز چی میشه
(09-02-2016، 03:35 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره ولی امتیاز رو صفر میکنه

درسته باید بین شارژ 1000 و شارژ 5 تومنی یکی رو انتخاب کرد
یا لغو کنی شارژ هزار رو بگیری یا 10 تا پیش بینی کنی که 5 تومنی رو بگیری