موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جريان شارژ پيش بيني ذوب آهن - پرسپوليس چيه كه فقط به اعضاي توپ و تور ميده؟
(06-02-2016، 07:37 PM)★ARMAN★ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس اومده برامهزار تومن برای مسابقه ذوب آهن و پرسپولیساز20306

تست کردم فعال نیست
(06-02-2016، 07:37 PM)sandy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جريان شارژ پيش بيني ذوب آهن - پرسپوليس چيه كه فقط به اعضاي توپ و تور ميده؟

احتمالا فردا فعال شه
(06-02-2016، 07:41 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 07:37 PM)★ARMAN★ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس اومده برامهزار تومن برای مسابقه ذوب آهن و پرسپولیساز20306

تست کردم فعال نیست

فردا‏ ‏فعال‏ ‏میشه
بجای اولین ن 1 دوبار ava هم بفرستیم قبول میکنه و سوالو میده ..
(06-02-2016، 07:35 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 07:34 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 07:00 PM)السانا جون نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 06:59 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شارژ ده تومنی همراه اول امروز سوال نپرسید؟

جوابش ر 1 بود
من الان فرستادم ثبت نشد شما بزنید ببینید ثبت میشه!

اول ر بفرستید بعد ر 1 رو

مال‏ ‏منم‏ ‏ثبت‏ ‏نشد
دوست من، هر روز قبل از جواب دادن به سوال
اول " ر " رو بفرستید بعد از 5 دقیقه جواب صحیح رو بفرستید.
ن 1  رو فرستادم جوابی نیومد 
اول ava  رو باید میفرستادیم بعد  ن 1   رو دیگه ؟
(06-02-2016، 07:51 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این شکل بفرست
ava
ن 1
ن 1
به 20012
(06-02-2016، 07:37 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من واسه شارژ 10 تومنی ثبت نام کردم چند روز پیش
اما دیروز و امروز جوابا که میفرستم میگه اشتباه جواب دادی....
به نظرتون چرا؟

دوست گرامی،
عدد ارسالی نباید فارسی باشد ۱
بین "ر" و عدد یه فاصله ر 1
قبل از جواب دادن
اول " ر " ارسال کنید بعد ر 1
(06-02-2016، 07:51 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولین ن 1 رو بفرستی برا منم جواب نیومد و دوبار پشت سر هم بفرستی میگه افرین 100 امتیاز گرفتی