موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(02-02-2016، 07:51 PM)soltan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
یعنی الان هزار میده??
نباید لغو کنیم تا ۱۰ روز??

نه لغو نکن
بچه ها این شارره 10 تومانی همان هرمی 20012 خواستون باش
(02-02-2016، 07:51 PM)soltan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
یعنی الان هزار میده??

نه باید 10 روز عضو سامانه باشید و سوالات رو جواب بدید بعد 10روز شارژ 10 تومنی میده
ممنون
یعنی الان هزار میده??

هزار امتیاز میده،هر روز یه سوال و جواب درست مساوی هزار امتیاز و ده هزار امتیاز یه شارژ ده هزاری
شرمنده مبپزسم خظ ظلایی چی هستند عابا محدود اس میشومد قیمت چند
(02-02-2016، 07:57 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرمنده مبپزسم خظ ظلایی چی هستند عابا محدود اس میشومد قیمت چند

خط طلایی اینه که خودت شماره تلفنتو انتخاب کنی با خطای عادی فرقی نداره مسابق ها هم براشون ارسال میشه مجموعا میگن 15 هزارتومن
حمبد سامانه هرمی با ده تومانی یکی اگز بخام از شارره بگیرم نباید لغو کنم اون مسابقه ستایش اون ..
(02-02-2016، 08:20 PM)tarane1988m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حمبد سامانه هرمی با ده تومانی یکی اگز بخام از شارره بگیرم نباید لغو کنم اون مسابقه ستایش اون ..

مسابقه ریمیکس و مسابقه ستایش دوتا مسابقه جدا از هم هستن
اگه خواستی هرمی رو لغو کنی
Setayesh off بفرست به 20012
اینجوری فقط هرمی لغو میشه و شارژ 10 تومنی هنوز عضو میمونی
سلام
این مسابقه OZV SARG چطوری لغو کنم هرکاری میکنم لغو نمیشه

ضمنا جهت اطلاع دوستان این شارژ 10هزاری مربوط به شرکت پیب هستش همون شرکته که شارژ5000 ایرانسل را داده بود
پس 100% شارژ 10 هزاری میده
(02-02-2016، 08:27 PM)sport نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
این مسابقه  OZV SARG  چطوری لغو کنم هرکاری میکنم لغو نمیشه

ضمنا جهت اطلاع دوستان این شارژ 10هزاری  مربوط به شرکت پیب هستش همون شرکته که شارژ5000 ایرانسل را داده بود
پس 100% شارژ 10 هزاری میده

اکه میگه عضو سامانه نیستیدیبار عضو شید دوباره لو کنید l sarg