موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2016، 05:32 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا هرچی اوا میفرستم جواب نمیده

جواب همه مسابقع ها بعد 5دقیقه میاد بصبرید
(11-02-2016، 05:32 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا هرچی اوا میفرستم جواب نمیده

سامانش هنگ کرده دیر جواب میاد
(11-02-2016، 01:12 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 01:00 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 12:48 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 12:47 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ،دوستان مسابقه شهر فرنگ هرروز داره پیام میده .هر چی L میفرستم لغو نمیشه .چیکارش کنم ؟

یکبار عضو شید بعد لغو کنید

اصلا جوابی نمیاد ازش ،فقط پیام خودشو ثپصبح میفرسته شارژو میخوره

این مسابقه رو اکثر خطا هنگه جوابی نمیاد اما بعضی مواقع از هنگی در میاد و جواب میده معمولا حدود ساعت دو و سه بعد از ظهر جواب میده

هر کسی لغو نکرده الان لغو کنه جواب میده
الان درست شده بفرستید
برای شرکت در مسابقه شارژ 10هزاری اگه بخوام با سیم دائمی شرکت کنم روزی چند کسر میشه؟
(11-02-2016، 05:51 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای شرکت در مسابقه شارژ 10هزاری اگه بخوام با سیم دائمی شرکت کنم روزی چند کسر میشه؟

100
دوستان ریمیکس میشه باز ادامه داد یا دیگه لغو کنم
(11-02-2016، 05:58 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شارژ رو گرفتید لغوکنید
دوباره عضو شید انگاری امتیاز میده بازم
(11-02-2016، 05:58 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شازژو بگیر لغو کن اول65بعد ر باز ر 1ب 20012
دوباره برات ثبت میشع
میشه بگیری
(11-02-2016، 06:03 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شازژو بگیر لغو کن اول65بعد ر باز ر 1ب 20012
دوباره برات ثبت میشع
میشه بگیری

مطمعنی ک میشه؟؟؟؟؟؟