موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی در مورد 8282 میدونه راهنمایی کنه منو مرسی
این شارژ 10 تومنی و هزار تومنی، لغوش با off به یه شماره س
به نظرتون بعد چهار روز این هزار تومنی رو بخوایم لغو کنیم، 10 هزار تومنیم لغو میشه یا نه؟ Undecided.gif
(07-02-2016، 12:05 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی جواب نمیده بهتره زنگ بزنی 700 و بگی مسابقاتی رو که خطت هست رو غیره فعال کنه،اگه مسابقه ای رو خطت فعال باشه هر روز پیامک تبلیغاتیت برات میفرسته و از این طریق هم میتونی متوجه بشی که چه مسابقاتی برات فعاله
(07-02-2016، 12:05 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توي پيامي كه  بعد از إرسال stop براتون مياد اشاره نميكنه كه هيچ سرويسي فعال نيست؟!
(07-02-2016، 12:06 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون بعد چهار روز این هزار تومنی رو بخوایم لغو کنیم، 10 هزار تومنیم لغو میشه یا نه؟ Undecided.gif

نه دوست عزیز سرویسشون فرق داره،شارژ دهی ریمیکس هست ولی این هزاری فکر کنم اوا باشه،اگه off رو بفرستی خودش برات میگه که عضو چه سرویس هایی هستی،اگه عضو یه سرویس باشی off بفرستی برات لغو میشه ولی اگه عضو چند سرویس باشی بهت میگه که تو چه سرویس هایی عضو هستی
نه فقط میزنه با تشکر به زودی ارسال میشه ولی الن چندروز که چیزی ارسال نمیشه
میخاستم بدونم برا بقیه هم همینه؟؟

بعد آخ چون چندتا سیم کارت و بیشتر خاموش من متوجه نمیشم چه پیامی از طرف سامانه ها میاد
(07-02-2016، 12:06 AM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من با ن خاموش لغوش کردم.
شارژ 1000 تومنی پیش بینی همراه اول
بازی ذوب آهن - ‌پرسپولیس (شروع بازی 14:30)

1 برد ذوب آهن

2 مساوی

3 برد پرسپولیس

ارسال به 203060
ممنون از ایون عزیز
درصد بازی

ذوب اهن 32.3
مساوی 14.2
پرسپولیس 53.5
سلام بچه ها پيش بيني براي همه است يا فقط اونايي كه براشون پيام اومده؟