موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.حالا اگه بعدازاینکه به سواله امروز جواب دادیم امتیازمون ۱۰هزار شد،كسانیکه قبل از ساعته ۱۲شب،،شارژ ده تومنیشون رو گرفتن،،بگن اینجا...درضمن اگه قبل از ساعت ۱۲میشه شارژ۱۰تومنی رو گرفت،آیا دراین حالت هم میشه بعد از ساعته ۱۲هم کدشارژ رو گرفت؟
(11-02-2016، 12:18 PM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.حالا اگه بعدازاینکه به سواله امروز جواب دادیم امتیازمون ۱۰هزار شد،كسانیکه قبل از ساعته ۱۲شب،،شارژ ده تومنیشون رو گرفتن،،بگن اینجا...درضمن اگه قبل از ساعت ۱۲میشه شارژ۱۰تومنی رو گرفت،آیا دراین حالت هم میشه بعد از ساعته ۱۲هم کدشارژ رو گرفت؟

معیار همون گرفتن 10000 امتیازه فکر نکنم محدودیت زمانی واسه گرفتن شارژ وجود داشته باشه
سلام ،دوستان مسابقه شهر فرنگ هرروز داره پیام میده .هر چی L میفرستم لغو نمیشه .چیکارش کنم ؟
(11-02-2016، 12:47 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ،دوستان مسابقه شهر فرنگ هرروز داره پیام میده .هر چی L میفرستم لغو نمیشه .چیکارش کنم ؟

یکبار عضو شید بعد لغو کنید
(11-02-2016، 12:47 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این مسابقه گیر داره به 700 زنگ بزن لغو میکنن
سلام اينجا كسي هست كه شارژ داشته و مسابقه ده تومني شركت كرده ميخوام بدونم روزي چند تا پيام تبليغاتي ميفرسته؟
خبری از شارژ شده؟
(11-02-2016، 12:54 PM)mtnbroz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خبری از شارژ شده؟

فعلا نه
سلام این کد شارژهای همراه اول رو چقدر میشه نگه داشت
(11-02-2016، 12:53 PM)sandy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اينجا كسي هست كه شارژ داشته و مسابقه ده تومني شركت كرده ميخوام بدونم روزي چند تا پيام تبليغاتي ميفرسته؟

صبح لینک آهنگ رو میفرسته که هزینه ای نداره
حدودا ساعت 3 هم سوال رو میفرسته که فکر میکنم 100 تومن کم میکنه
بجز این دو دیگه ندیدم پیامی بده