موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2016، 08:07 PM)m.javad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.نحوه لغو سامانه همراه با ورزش همراه اول چجوریه؟

off به 20576
من تاحالا نگرفتم ده تومني رو و شارژ هم زياد دارم شارژمو نميخوره؟ و آيا تا ده روز ديگه فعال هست يا نه؟
(11-02-2016، 08:07 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 08:02 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه شارژ دهی رو گرفتین و دوباره عضو شدین و ر 10000 رو بفرستین و بگه شما شارژتون رو دریافت کردین مطمین باشین که دیگه نمیده اگه امتیازتون صدهزار هم بشه نمیده

چه ربطی داره دوست عزیز Undecided.gif گفته با هر 10000 امتیاز یه شارژ 10 تومنی برنده میشی Lightbulb.gif
اینو همه میدونن،ولی خیلی چیزا میگن و مینویسن که تو خالی بوده،من فقط نظرمو‌گفتم میل خودتونه
(11-02-2016، 08:14 PM)soltan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب سوال اوا چی میشه?

ن 1
اوا امروز شارژ میده یا فردا ؟
(11-02-2016، 08:17 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوا امروز شارژ میده یا فردا ؟

اگه امتیاز 400 شده 12 شب به بعد بزن میده
الان اگ ک رو ارسال کنیم سوالو میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(11-02-2016، 08:31 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان اگ ک رو ارسال کنیم سوالو میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکل داره به بعضیا میده به بعضیا نمیده
برو بچ شارژای هرمی همراه اول هنوز فعاله؟
(11-02-2016، 08:33 PM)مهران شریفی جندانی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برو بچ شارژای هرمی همراه اول هنوز فعاله؟

نه چیزی فعال نیس