موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-02-2016، 08:19 PM)sport نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سامانه شارژ2تومنی درست نشد

فعلا نه
(09-02-2016، 07:58 PM)habibeman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 07:34 PM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان جواب پالتوی نمدی
کپنک 
هست

مرسی حامد...گمونم این جواب درست تر از همه باشه...هرچند تو همین متنی که می ذارم معادلش ینی شولا هم اومده :

درسته ب زبان لریه خودم زدم قبول کرد
یه سوال
چرا از وقتی قالب جدید سایت مورد استقاده قرار گرفته من باید هر صفحه رو 2 تا 3 بار رفرش کنم که نوشته ها و پیامها رو نشون بده؟
برای همه اینطوریه یا فقط من این مشکل رو دارم؟
راه حلی هم داره؟
بچه ها پيش بيني امشب درست نشد؟
(09-02-2016، 08:31 PM)sandy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها پيش بيني امشب درست نشد؟

فعلا نه
(09-02-2016، 08:31 PM)babaee.arman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال
چرا از وقتی قالب جدید سایت مورد استقاده قرار گرفته من باید هر صفحه رو 2 تا 3 بار رفرش کنم که نوشته ها و پیامها رو نشون بده؟
برای همه اینطوریه یا فقط من این مشکل رو دارم؟
راه حلی هم داره؟

اره‏ ‏بعضی‏ ‏مواقع‏ ‏واس‏ ‏منم‏ ‏اینطور‏ ‏میشه
9045 چی شد دوستان فعال نشد مرحله دوم؟
(09-02-2016، 08:34 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9045 چی شد دوستان فعال نشد مرحله دوم؟
فعال نشد
(09-02-2016، 07:24 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 07:23 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه لغو نکنیم بازم پیش بینی میتونیم شرکت کنیم و شارژ جدید بگیریم ؟

اگه لغو کنیم امتیازمون صفر میشه

نه شارژ جدید نمیده

حمید مطمعنی؟

دوستان میگن لغو کنی امتیازت میپره / در حالی ک لغو نکنی شارژ 1ت رو دباره با پیشبینی درست میده بهت و امتیازت سر جاشه / فقط اگه شارز داشته باشی در طول روز برات اس میاد و از شارزت کسر میشه
دوستان باید چیکار کنم که 20012 سوالم رو بده
ک5 میفرستم جواب نمیده