موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مشترک شماره**-*!شارژرایگان1000تومنی به5000نفراول سرویس فقط1بفرست به 8455

تست نشده
دوستان من الان شناسه maha رو گرفتم حتما باید 24 ساعت بگذره تا شناسه رو بده ازمن از24 ساعت گذشته بود راحت شناسه رو داد
(08-02-2016، 03:20 PM)yaser7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشترک شماره**-*!شارژرایگان1000تومنی به5000نفراول سرویس فقط1بفرست به 8455

تست نشده

پست های قبل گفتن که شارژ نمیده
(08-02-2016، 03:20 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من الان شناسه maha رو گرفتم حتما باید 24 ساعت بگذره تا شناسه رو بده ازمن از24 ساعت گذشته بود راحت شناسه رو داد

مال‏ ‏من‏ ‏۲۴ ساعتم‏ ‏گذشته.سامانه‏ ‏مشکل‏ ‏داره‏ ‏انگار.میگه‏‏ ‏مجدد‏ ‏‏ ‏بفرستید
(08-02-2016، 03:24 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(08-02-2016، 03:20 PM)ویانا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال‏ ‏من‏ ‏۲۴ ساعتم‏ ‏گذشته.سامانه‏ ‏مشکل‏ ‏داره‏ ‏انگار.میگه‏‏ ‏مجدد‏ ‏‏ ‏بفرستید

من فعلا از دوتا خطم راحت گرفتم شاید برا بعضی خطا اونجوری میشه
با پشتیبانی بیپ صحبت کردم گفتن سیستم عوض شده باید 24 ساعت بعد از عضویت مرحله ی دومو ارسال کنید
حالا نمیدونم چقدر حرفشون واقعیت داره
شارژ داریم عایا؟
(08-02-2016، 03:29 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با پشتیبانی بیپ صحبت کردم گفتن سیستم عوض شده باید 24 ساعت بعد از عضویت مرحله ی دومو ارسال کنید

سلام یعنی سیستمشون تا چند ساعت دیگه درست میشه یا باید دوباره عضو بشیم بعد فردا بفرستبم؟
(08-02-2016، 03:29 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا حمید حتما واقعیت داره من الان راحت دارم شناسه هامو میگیرم یه ساعته که از 24 ساعت گذشته
(08-02-2016، 03:33 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام یعنی سیستمشون تا چند ساعت دیگه درست میشه یا باید دوباره عضو بشیم بعد فردا بفرستبم؟

سیستمشون عوض شده یعنی از عضویت تا ارسال مرحله ی دوم باید 24 ساعت باید بگذره 
الان برای من 24ساعت از عضویتم گذشته راحت شارژمو داد