موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2016، 11:09 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از 12 شب تا 12 ظهر هست
ستاره 555ستاره 1 ستاره 4 رو بزن

فکر کنم این تخفیف نت ها از 2شب حساب میشه
منم چند روز پیش فعال کردم از 2تا 12بود
(10-02-2016، 11:14 PM)ali7842 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها شارژ ایرانسل نداریم ؟؟؟

نه فعلا
اگه این پیام از طرف همراه اول  برای شما اومد نفرستین وگرنه 10 هزار تومن از شارژتون کم میشه
Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif

مشترک گرامی
بدون قرعه کشی 100 هزار تومان اعتبار اول مارکتی و کتاب صوتی هدیه بگیرید و در قرعه کشی خودرو BMW به ارزش 300 میلیون، تنها با خرید اشتراک ماهیانه ده هزار تومان شرکت نمایید. (ویژه دهه فجر)
همین حالا عدد 1 را به همین شماره ارسال کنید.
(10-02-2016، 11:09 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از 12 شب تا 12 ظهر هست
[عکس: 10_161.jpg]
ولی رویا درست میگه منم فکر کردم باید مثل قبل از 2 شب تا 2 بعد از ظهر باشه ولی با ستاره 555 وقتی چک کردم گفت 12 شب تا 12 ظهر :-)خود ایرانسل در هر جا یک جور جواب میده دوستان و در واقع همه ما صحیح میگیم چون هر کی از یک راه کنترل کرده
(10-02-2016، 11:20 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از 12 شب تا 12 ظهر هست
[عکس: 10_161.jpg]

اگه دو بسته شبانه 5 گیگ یک ماهه و یک بسته جدای روزانه 550 مگ داشته باشیم نحوه مصرفشون چطوره؟
(10-02-2016، 11:26 PM)T.S.T نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه دو بسته شبانه 5 گیگ یک ماهه و یک بسته جدای روزانه 550 مگ داشته باشیم نحوه مصرفشون چطوره؟

اول بسته 5 گیگ شبانه رو فعال کن بعد بسته روزانه
خودم بسته 5 گیگ رو یه خط دیگه دارم ساعات شبانه از 5 گیگ کم میشه بقیه ساعات از بسته روزانه
بسته شبانه 5 گیگ کدش چیه من تو بسته ها شبانه ندیدم ک .
(10-02-2016، 08:39 PM)best نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 10ت رو گرفتم باز میشه لغو کنم 10 روز دیکه باز بگیرم؟

سلام....امتیازه من که ۹۰۰۰هستش و اکثرأ ۹۰۰۰امتیاز تا امشب دارن...چجوری شما گرفتین؟؟؟
.
درضمن امشب ساعت ۱۲شب به بعد میتونیم امتیازمون رو ۱۰هزار کنیم؟؟؟
...
راهی نیستش که بگیریم بعد از ۱۲شب؟

دراین مورد توضیحات تکمیلی بدین که کسی سوالی نداشته باشه.
سلام دوستان
این بسته 800مگا بایت هفتگی شبانه همراه اول
اگر حجمش مانده باشی ولی هفت روزش به خواهد تموم بشه اگر رزرو کنی حجم باقیمانده به بسته جدید منتقل میشه یانه