موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حتما موقعی که مسابقه شارژ دو تومنی ۲۰۰۱۲ فعال شد اطلاع رسانی کنین...اونایی که سیمکارتشون شارژ نداره،،سوال براشون نمیاد...من خودم یکی از سیمکارت هام شارژ نداشت...  یک تایپیک جدا بزارین و تمام مسابقاته ۲۰۰۱۲ رو ،در موردش اونجا بحث کنیم...بنظرم اینطوری بهتره...و بهمه هم تاکید کنین که اونجا،،برن نگاه کنن ومتن بنویسن...
(09-02-2016، 08:36 PM)saalaar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 07:24 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(09-02-2016، 07:23 PM)6erlock holmes نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اگه لغو نکنیم بازم پیش بینی میتونیم شرکت کنیم و شارژ جدید بگیریم ؟

اگه لغو کنیم امتیازمون صفر میشه

نه شارژ جدید نمیده

حمید مطمعنی؟

دوستان میگن لغو کنی امتیازت میپره / در حالی ک لغو نکنی شارژ 1ت رو دباره با پیشبینی درست میده بهت و امتیازت سر جاشه / فقط اگه شارز داشته باشی در طول روز برات اس میاد و از شارزت کسر میشه

اره سالار جان مطمئنم باید از بین شارژ5تومنی و هزارتومنی یکیشوباید انتخاب کنید
(09-02-2016، 09:31 PM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتما موقعی که مسابقه شارژ دو تومنی ۲۰۰۱۲ فعال شد اطلاع رسانی کنین...اونایی که سیمکارتشون شارژ نداره،،سوال براشون نمیاد...من خودم یکی از سیمکارت هام شارژ نداشت...  یک تایپیک جدا بزارین و تمام مسابقاته ۲۰۰۱۲ رو ،در موردش اونجا بحث کنیم...بنظرم اینطوری بهتره...و بهمه هم تاکید کنین که اونجا،،برن نگاه کنن ومتن بنویسن...

؟؟؟؟
سلام خبری نشد
دوستان نت رایگان الان فعاله یا نه؟ جواب بده ی نفر
(09-02-2016، 10:10 PM)armanyazdi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خبری نشد

نه فعلا
سلام دوسانم
نتم یاری نمیکنه صفحات قبلو بازکنم
شارژ دو تومنی همراه اول سوالش اومد?
اگه جواباش یکیه ممنون میشم بگین چی میشه
(09-02-2016، 10:11 PM)venus_queen نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوسانم
نتم یاری نمیکنه صفحات قبلو بازکنم
شارژ دو تومنی همراه اول سوالش اومد?
اگه جواباش یکیه ممنون میشم بگین چی میشه

سلام بله برا بعضیا اومده جوابش هم جاده ابریشم میشه ولی سامانه مشکل داره ثبت نمیشه
سلام، گزینه های پیش بینی رو میزارین، احتمال کدوم گزینه بیشتری؟
(09-02-2016، 10:21 PM)sapa188 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، گزینه های پیش بینی رو میزارین، احتمال کدوم گزینه بیشتری؟

فعال نشده عزیز
1-اشتوتگارت
2-مساوی
3-دورتمند