موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(11-02-2016، 04:22 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اوا هم بزنم مید؟

آوا اگه امروز امتیازت 400 میشه ساعت 12 شب به بعد بزن میده
شارژ سوخته ک نمیده؟؟؟؟؟ Lightbulb.gif
(11-02-2016، 04:11 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب سوال مسابقه آوا هم کجای دنیایی میشه

یعنی ن 1

فعلا واسه همه ثبت نمیشه اگه سوال اومد بفرستید

از این مسابقه شارژ گرفتم دیروزم لغو نکردم جواب مسابقه رو دادم امتیاز هر کدوم  از خطام مختلف بود اگه لغو و به چهار سوال جواب بدم  شارژ میده؟
(11-02-2016، 04:24 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این مسابقه شارژ گرفتم دیروزم لغو نکردم جواب مسابقه رو دادم امتیاز هر کدوم  از خطام مختلف بود اگه لغو و به چهار سوال جواب بدم  شارژ میده؟

خودم دیروز با یه خط لغو کردم و دوباره عضو شدم الان امتیازم 200 مشخص نیست میده یا نه
(11-02-2016، 04:24 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ سوخته ک نمیده؟؟؟؟؟ Lightbulb.gif

تا الان دوتا وارد کردم هردو سالم بودن
(11-02-2016، 04:26 PM)fullboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ش ایرانسل نیس؟

نه فعلا
مسابقه اوا الان زدم ثبت شد ارسال ن ۱ به 20012
آوا هم برای همه ثبت میشه

ن 1 به 20012
سلام دوستان ن 1000 رو بفرستیم الان میده یا بازم استفاده شده هست؟
دوستان این شارژ ده تومنی که گرفتیم لغو کنیم یا باز میشه به ده تا سوال پاسخ داد وشارژ گرفت؟ اخه کدشارژو که میده امتیاز صفر میشه