موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ممکنه شناسه ها فعال نشن؟
720 دوباره مشکب داره وارد نمیشه
مطمینید شارژ پیش بینی رو داده؟؟اخه من دیروز ت 1000 زدن کد داد الانم که ت 1000 زدم همون کدو داد مطمینم کد دفعه قبل هس و جالب اینه که امتیازم اضاف نشده باوجوداینکه لغو نکردم پس فک کنم عنوز شارژارو نداده
سلام کسی از mahaالان شناسه گرفته؟
(08-02-2016، 12:10 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
6166 پیام شارژ داده 1000 نفر اول تست نشده

البته اشتباه کردم 6166 نوشته 1000 امتیاز رایگان برا 10 هزار نفر اول و چون اولش نوشته فقط همین امروز! غلط اندازه و فکر کردم شارژ داره..
(08-02-2016، 12:19 PM)best نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمینید شارژ پیش بینی رو داده؟؟اخه من دیروز ت 1000 زدن کد داد الانم که ت 1000 زدم همون کدو داد مطمینم کد دفعه قبل هس و جالب اینه که امتیازم اضاف نشده باوجوداینکه لغو نکردم پس فک کنم عنوز شارژارو نداده

اره من وارد کردم مشکل نداشت
نتیجه نظرسنجی:
برد ‫ذوب آهن: 31%
مساوی: 17.9%
برد پرسپوليس: 51.1%
واسه پیش بینی دیروز این پیام که میومد یعنی نظر ثبت شده بود درسته؟
بمن گف تا ساعاتی دیگر mh555رو بفرس
بازم مشکل پیدا کرده
(08-02-2016، 12:19 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام کسی از mahaالان شناسه گرفته؟

چند دقیقه پیش با 3خط زدم به2تاش داد
(08-02-2016، 12:23 PM)best نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتیجه نظرسنجی:
برد ‫ذوب آهن: 31%
مساوی: 17.9%
برد پرسپوليس: 51.1%
واسه پیش بینی دیروز این پیام که میومد یعنی نظر ثبت شده بود درسته؟

همون اول پیام میگه به سرویس توپ و تور خوش اومدید نظر شما : ...
اگه این پیام اومده ثبت شده