موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-02-2016، 04:16 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس چرا امروز فرستاده؟ Lightbulb.gif

احتمالا خودت ن فرستادی صبر کن خودش سوال رو بفرسته
آجیم امروز امتیازش شد ده هزار همین امروزم شارژ ده هزاری گرفت
چرا سامانه اوا به من میگه شارژی برنده نشدی؟با اینکه امتیازم 400 هست....
(10-02-2016، 04:31 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه میشه آجيت از همه يك روز جلوتر بوده باشه!
(10-02-2016، 04:47 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه همه همینجوره فعلا باید صبر کنیم
(10-02-2016، 04:49 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2016، 04:47 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه همه همینجوره فعلا باید صبر کنیم

اخه به همه خطام داد و درست بودن فقط خطی که دیروز یا امروز "ن 1000" فرستاده بودم اینطوری میگه
(10-02-2016، 04:47 PM)s.m.j.k نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(10-02-2016، 04:31 PM)anita93 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه میشه آجيت از همه يك روز جلوتر بوده باشه!

شنیدم سیستمش روز اول قاطی داشته ب بعضیا بیشتر از 1000امتیاز داده
بچه ها سامانه 737868 شهر فرنگ پیام اومد شارژ کم کرد گفته L بفرسی لغو میشه فرستادم ولی اصن جواب نمیده کسی میدونه چیکار باید کرد Huh.gif
(10-02-2016، 04:56 PM)mahan✰✰ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها سامانه 737868 شهر فرنگ پیام اومد شارژ کم کرد گفته L بفرسی لغو میشه فرستادم ولی اصن جواب نمیده کسی میدونه چیکار باید کرد Huh.gif

سیستمش الان هنگه بعدا امتحان کنید لغو میشه
دیروز همینطور شد اخرلغوش کردم
نشد بزنگید ب 700
(10-02-2016، 04:51 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه به همه خطام داد و درست بودن فقط خطی که دیروز یا امروز "ن 1000" فرستاده بودم اینطوری میگه

آره ظاهرا نباید دیروز و امروز میزدیم الان با یه خط دیگه تست کردم شارژ سالم داد