موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-02-2016، 11:00 AM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان اگه شارژ ن 1000 رو میخواین زنگ بزنین به پشتیبانی و همچی بارشون کنین اینا عادت کردن به دزدی کردن زنگ بزنین نترسین روزانه ازمون پول کم کردن الان دارن دزدی میکنن،موقعی ازمون شارژ کم میکنن سیستماشون مشکل ندارن و لی موقعی میخوان شارژ بدن مشکل دارن،حقتونه نترسین زنگ بزنین

دوست من مشکل از سیستم هست،انقد ک زنگ بزنیم ب کل قطع میکنن،تازه الانه من ن 1000 فرستادم شارژ رو داد
سرویس ریمیکس:
آهنگ های آروم ، برای داشتن یک روز زیبای زمستونی که با کلیک روی لینک میتونید گوش بدید.
ریمیکسی که امروز انتخاب کردم از خواننده های زیر هست:
سهند اطهری، ماهان بهرام خان و مهدی احمدوند

لینک دانلود:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پشتیبانی:۰۲۱۹۶۸۶۴۲۶۴
ریمیکس جواب امروزش چی میشه؟؟؟
(12-02-2016، 12:13 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساعت 3 به بعد سوال رو میفرسته
(12-02-2016، 12:13 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سوال نفرستاده فقط لینک اهنگو ارسال کرده
سلام دوستان
اخرین مسابقه ایرانسل که شناسه شارژ هزارتومانی رو میداد کدوم مسابقه بود؟؟
من شرکت کردم پیاماش پاک شده
جوابش چی میشد؟؟؟
(12-02-2016، 12:36 PM)yhn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
اخرین مسابقه ایرانسل که شناسه شارژ هزارتومانی رو میداد کدوم مسابقه بود؟؟
من شرکت کردم پیاماش پاک شده
جوابش چی میشد؟؟؟

این مسابقه بود
ozv maha به 8282
mh 555 به 8282
لغو
L maha به 8282
شارژ ایرانسل چیزی هس ؟
(12-02-2016، 12:49 PM)Alireza6m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ ایرانسل چیزی هس ؟

نه عزیز
سلام امروز پيش بيني نداريم؟