موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مسابقه ی آوا بهم 150امتیاز داد بنظرتون دلیلش چیه?
مسابقه دو هزار تومنی، سوال داده
جوابش: تابستان
افراطی ترین فصول در قطب شمال و جنوب است که با 24 ساعت نور در ... رو به رو هستند.
(11-02-2016، 06:16 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افراطی ترین فصول در قطب شمال و جنوب است که با 24 ساعت نور در ... رو به رو هستند.

جوابشو فرستادم، لغو شد مسابقش Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Undecided.gif
(11-02-2016، 06:17 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 06:16 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابشو فرستادم، لغو شد مسابقش  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Undecided.gif

برای منم همینطور شد
دوباره عضوشدم سوال جواب دادم امتیاز شد 100
(11-02-2016، 06:19 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 06:17 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوابشو فرستادم، لغو شد مسابقش  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Biggrin.gif  Undecided.gif

برای منم همینطور شد

قرار بود چجوری شارژ بده؟
(11-02-2016، 06:20 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 06:19 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای منم همینطور شد

قرار بود چجوری شارژ بده؟

4تاسوال جواب بدیم یه شارژ 2تومنی بده
4تاسوال جواب بدیم یه شارژ 2تومنی بده
[/quote]

4 تا سوال تا جمعه بود فک کنم. امتیازمون صفر میشه و از اول شروع میشه که...
(11-02-2016، 06:08 PM)تنهای وحشی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 06:03 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(11-02-2016، 05:58 PM)MOSTAFA75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ریمیکس میشه باز ادامه داد یا دیگه لغو کنم

شازژو بگیر لغو کن اول65بعد ر باز ر 1ب 20012
دوباره برات ثبت میشع
میشه بگیری

مطمعنی ک میشه؟؟؟؟؟؟
بله خودم الان زدم
دوستان مطمئنید کدو نگه دارم نمیسوزه؟
این مسابقه اوا واسه چیه اینجوری:

فرین! جواب درست بود
امتیاز شما:-54300
سوالات امروز تموم شد.
فردا منتظرمون باش