موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ايرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-02-2016، 02:46 PM)maisam نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-02-2016، 02:40 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ 5 هزار تومانی ایرانسل

ارسال عدد 1 به 737476
و پاسخ به سه سوال
دریافت شارژ روز جمعه
هر روز یک سوال میاد که شما برای دریافت شارژ 5000 تومانی باید به سه سوال درست جواب بدید و تا روز جمعه نباید مسابقه رو لغو کنید
هر سوال 120ت
من فرستادم فقط گفت عضویت شما با موفقیت انجام شد دیگه حرفی نزد شاید برا خط هایی باشه که قبلا نگرفتن

پشتیبانی اعلام کرد همچین چیزی به مااعلام نشده و شارژ نخواهد داد
برا خط جدید همراه اول چیزی هست؟
دوست خوب
فرصت این بازی و دریافت شارژ یا پاسخ به سوال به پایان رسیده است
باز هم همراه ما باش

بازی های جدید در راه است

نمییییییییده
(06-02-2016، 02:50 PM)elias21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برا خط جدید همراه اول چیزی هست؟

فقط هرمی 20012 و شارژ 10 تومنی

800 مگ اینترنت هفتگی هدیه به خط های جدید
ستاره 100 ستاره 5 مربع
الان اين پيام واسم اومد...
به دليل خريد انلاين شارژ توسط شما به ميزان 10000 ريال اعتبار هديه به شما تعلق گرفته است دريافت از سريال ها با ارسال 1 به 84807
تست نشده
(06-02-2016، 02:52 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان اين پيام واسم اومد...
به دليل خريد انلاين شارژ توسط شما به ميزان 10000 ريال اعتبار هديه به شما تعلق گرفته است دريافت از سريال ها با ارسال 1 به 84807
تست نشده

تست کردم ozv hamsh هست شناسه قبلی رو داد احتمالا به خط های جدید میده
ببخشید من قبلا عضو ۷۳۷۴۷۶ شارژ ۵تومنی شدم ولی چون نتونستم شارژ پنجی رو بگیرم،لغوش کردم،،حالا من میتونم دوباره عضو شم واینکه راهنماییم کنین...الان من بفرستم تبریک شارژ میاد یا نه...توضیح بدین لطفا
hamshشارژ میده یا تخفیف؟
(06-02-2016، 02:56 PM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من قبلا عضو ۷۳۷۴۷۶ شارژ ۵تومنی شدم ولی چون نتونستم شارژ پنجی رو بگیرم،لغوش کردم،،حالا من میتونم دوباره عضو شم واینکه راهنماییم کنین...الان من بفرستم تبریک شارژ میاد یا نه...توضیح بدین لطفا

اصلا شارژ نمیده لغو کنید
(06-02-2016، 02:56 PM)m_ahmadzadeh1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه دوست عزیز کلن نمیده و فعال نشده