موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(19-10-2014، 09:37 AM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در مورد پیج هم به زودي یا میبندمش یا مدیریت رو میدم دست مجتبی
ولی اینم به خيليا ربط نداشت که من پیج زدم و کد اونجا میزارم
اما کلام آخر گفتند دنبال منافع پیج خودشه و...
اما باور کنید خيليا میگن تو واتس آپ و لاینو... گروه بزن یا تو فیسبوک یا اس ام اس
بده ولی بخاطر انجمن نکرده بودم مجتبی آدمین مدیر پیجمون هم شاهده پیام فرستادن یا نه
ادمینم اگه پیام خصوصی ها رو کنترل میکنه میتونه ببینه پیام هام رو
اما فایده نداره
همیشه بعضی ها هستند که...
من هدفم فقط اطلاع رسانی و خوشحال کردن شما بود
بازم دم بعضی ها گرم که حمایت کردند
تمام
آدمین منو ميتونين از مدیریت اینجا بردارید
خداحافظ شما دوستان

سلام پویا نرو هرجا یه سری هستن که برای اینکه خودشون نشون بدن مخالفت میکنن من شاهدم کلی پی ام داشتیم براه زدن گروه تو واتس و... چه به پویا چه به من ولی این رسمش نیس بجای حمایت همش مخالفت میکنن.....
پویا نرو
به حرف یه نفر اهمیت نده
رأی با اکثریته.هم موافقن با کارت و ازت تشکر میکنن
خواهش میکنم
با سلام خدمت ادمین خواهشی که از شما دارم اینکه پویا آدم فعالیه ،چه کاریه از مدیریت میخوایین خارجش کنین،من که کاملا راضیم،و در مورد تصمیمتون از برکناری پویا ابراز ناراحتی میکنم درخواست دارم در این باره تجدید نظر بفرمائید،با تشکر مجید کوچولو
ای کسانی که همش غرغر میکنید و اعصاب مارو خرد میکنید ..قبلا هم ادمین دلشاد گفته بود از ساعت 5 تا 7 آنلاین باشید و کد رو بگیرید شماها خودتون دیر میاین و همش صداتون میاد .باید هر روز یکی رو ناراحت کنین?? تازه بجای اینکه از سایت حمایت کنین فقط توش دعوا راه میندازین??
پویا لطفا نرو .. اگه در جریان باشی اینا هر دو دقیقه با یکی دعوا میکنن
(19-10-2014، 10:41 AM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای کسانی که همش غرغر میکنید و اعصاب مارو خرد میکنید ..قبلا هم ادمین دلشاد گفته بود از ساعت 5 تا 7 آنلاین باشید و کد رو بگیرید شماها خودتون دیر میاین و همش صداتون میاد .باید هر روز یکی رو ناراحت کنین?? تازه بجای اینکه از سایت حمایت کنین فقط توش دعوا راه میندازین??
پویا لطفا نرو .. اگه در جریان باشی اینا هر دو دقیقه با یکی دعوا میکنن

منو ميگي ؟ من كه هيچي نگفتم اگه گفتم هم كه شوخي كردم بابا اصن مهم نبود شارژ باشه يا نه من از سري قبل 9 تومن گرفتم هنوز 7500 دارم.. شارژ= ميخوام چيكار آخه واسه من خودتون مهمين شارژ بهونه اومد به اينجاست عزيزانم Biggrin.gif Heart.gif
0212 منم باتو نبودم.. یه برو چند صفحه قبل و ببین بچه ها چه بد برخورد کردن.
تو اینجا حق و آب و گل داری دیگه teeth
(19-10-2014، 10:56 AM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 منم باتو نبودم.. یه برو چند صفحه قبل و ببین بچه ها چه بد برخورد کردن.
تو اینجا حق و آب و گل داری دیگه teeth

بچه ها خيلي بي ادبن Biggrin.gif ببين چ بچه خوبي ام من گریه :v
azizani k narahatan chera beheshun sharzh nareside vala admin ya puya irancel nis entekhab kone b ki sharzh berese ya narese.b khode man irancel s dad fahmidam mosabeghe ro vali ba in hal natunestam begiram chon 2 nim saate aval tamum shod sharzh pas alaki khodetuno narahat nakonin dava nakonin ghahram nakonin.1000 toman arzeshe ino nadare dele kasio beshkunin ya ghahr konin.ba tashakor
(18-10-2014، 10:10 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 09:49 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 09:36 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 09:23 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 09:16 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیر اقا من دیر اقدام نکردم...
همیشه اول اینجا کد رو میزاشتن و بعد تو فیسبوک میذاشتن...
ظاهرا تو فیسبوک گذاشته شده بعد اینجا...!

درست حرف بزن
اول اینکه فکر نکنم ربطی داشته باشه اول کجا میزارم
دوم اگه یکم سواد دارید میتونید نگاه کنید هر دو رو همزمان گذاشتم
چند دقیقه زودتر اینجا گذاشتم
خبر نداره بیشترشون با 6-7 خط منتظرن کد بیاد ايشون دو ساعت بعد میاد میگه به من نرسید

لازم نیست جنابالی درست حرف زدن من یاد بدی ، من بلدم درست حرف بزنم اما شما فقط بفکر پیچ فیسبوک که ساختی هستید...
انجمن موبایل چکار داره به پیچ بهار !

خب ربط داره
من نمیخوام اونا بدون منبع کپی کنن و جلوشون رو هم میگیرم
که اینم به شما ربطی نداره
کسی هم منو مجبور نکرده اینجا کد بزارم
پیج خودمه دوسش دارم اصلا تمام حواس من اونجاست
فکر نکنم ربطی به شما داشته باشه
برو ببین تمام پیج به اسم اینجاست

برات خیلی متاسفم اینطوری داری حرف میزنی...
بهار با این کارش میخواد پیچهایش رو بزرگ کنه
دقیقا همون کار بهار رو داری تو انجام میدی ، بزرگ کردن پیچ نه ذکر منبع
وسلام نامه تمام

داش من خودم تو فیس بوک هستم.دو سه تا پیجن که همزمان شارزژ رو میدن.من خودم موقع کدها اینجا بودم که به موقع زدم وبرای خودم وداداشم گرفتنفیس بوک نمیشه اونا رو پیدا کنی.همشونم گرفتن.دست اقا پویای گل درد نکنه.در صمن الان۸۲۸۲برای من پیعام فرستاد مسابقه.یعنی امشب هم سازژاست
فلات ایران ازسمت مغرب به کدام ***** پست مشرف است.۷.جلگه امودریا
۸جلگه دجله فرات...ارسال پاسخ با زد ان