موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-10-2014، 08:18 PM)20arash نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شرح دادنت چه دردی دوا میکنه وب مستر این انجمن که نیستی خوش تیپ  Exclamation.gif الان ممکنه خیلیا اینجا وب مستر باشن واسه بحث های پلاگین یا اسکریپت باید برید انجمن ویبولتین  یا همون وی بی ایران Exclamation.gif
عزیز کاربران میگن پول میخواد واسه ارتقا انجمن منم گفتم نیازی نیست به پول بازم شما به بزرگی خودت ببخش عذر میخوام Angel.gif
وب مستر جان منم وب مسترم ولی اینجا حرف بزنی بقیه تعریف از خود میدونن واسه خودت گفتم دشمنی که ندارم فدات Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif
شارژ هم دیگه نمیاد باید بریم تا 19 ام و 20 ام که تا 12 شب وقت داره  Exclamation.gif از این 5هزارتایی ها بخاری بلند نمیشه
شماره پویا رو کسی نداره؟؟ قرار بود امشب با هم بریم هیئت Dodgy.gif
والا من دیشب کد نگرفتم.. بنابراین اینجا کلی حرف میزنم و انتقام دیشب رو که چهل صفحه رد کردم تا به کد برسم که وقتش تموم شده بود رو امشب میگیرم از همتون  Tongue.gif
آخ دنیا دنیا .. حالا لای لای لای لای لای لای
بیا بریم به مزار ملا ممد جان...
o_O
O_o
o_o
O_O
(27-10-2014، 08:23 PM)20arash نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وب مستر جان منم وب مسترم ولی اینجا حرف بزنی بقیه تعریف از خود میدونن واسه خودت گفتم دشمنی که ندارم فدات Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif
شارژ هم دیگه نمیاد باید بریم تا 19 ام و 20 ام که تا 12 شب وقت داره  Exclamation.gif از این 5هزارتایی ها بخاری بلند نمیشه
اطلاع داری واسه 19 و 20 که شارژ میاد یعنی تا اون موقع خبری نیست؟؟؟ Sad.gif
طبق تجربه 19 و 20 هر ماه روز انبوه شارژه چون تاریخ مسابقه هاشم ببینی 20ام تمومه پس احتمال قوی هست مگر دوباره سیاستشون گل کنه Exclamation.gif
(27-10-2014، 08:30 PM)20arash نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طبق تجربه 19 و 20 هر ماه روز انبوه شارژه چون تاریخ مسابقه هاشم ببینی 20ام تمومه پس احتمال قوی هست مگر دوباره سیاستشون گل کنه  Exclamation.gif
عجب کسی میدونه کدارو کجا میذارن که پوریا و مجتبی و بقیه میرفتن میدیدن میذاشتن ؟والا من همش دنبالشم پیدا نمیشه کلا کسی پیداش نکرده؟
یه نگاه تیز بین داشته باشی 4تا کاربر مخفی الان هستند بعید نیست گمگشته ات بین اینا باشه Exclamation.gif
دوستان من دیگه برم یکم درس بخونمو بخوابم فردا امتحان دارم

همه آرام گرفتند و شب از نیمه گذشت
آنچه در خواب نرفت چشم من و یاد تو بود
.

شب همتون بخیر و شادی
(27-10-2014، 08:10 PM)10600 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:07 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:03 PM)10600 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:00 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 07:52 PM)mukhtar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم داشتم Wrong Turn 6 رو میدیدم. دیر رسیدم  Dodgy.gif

تو و ليلا دفعه ديگه  فيلمو بزنيد توي كامپيوتر هم اينجا رفرش كنيد هم اونجا...  Biggrin.gif
ادمین باید رفرش اتومات میذاشت امار انجمنم میذاشت سر صفحه هم بروز میشد خودکار نیاز به رفرش نبود هم همه میدیدن تاپیکا و ارسالات جدیدو مثل اواکس نت Wink.gif

اين پيشنهادات رو من قبلا به ادمين دادم استاد  Biggrin.gif  اينا نيازمنده پوله كه من و تو حمايت نميكنميم فقط پيشنهاد ميديم باران حمايت كرده... بايد عضو ويژه بشي حمايت گر پولي بشي...
این ربطی به پول نداره من خودم وب مسترم اینارو فولم فقط نیاز به یه پلاگین یا همون افزونه داره همینو دانلود کنی نصب کنی رو انجمن همه چیز درست میشه مفتی مفتی نه پولی میخواد نه چیزی Wink.gif  Dodgy.gif

لینک اسکریپ رو بذار ببینم Undecided.gif