موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بمن فقط یکیش ج داد دومی مهلتش تموم شد !! دمت گرم آقا پویا یدونه ی
بچه ها هرکدوم میگه مهلتش تموم شده باید لغو کنین و دوباره بفرستین. حالا امشب تعدادش کم بود ولی شبای دیگه اینجوریه.. به من بزور میده
(18-10-2014، 08:44 PM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 08:07 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ما پیج زدیم فقط بخاطر 1 لایک؟؟
گفته باشم راضی نیستیم اگه ادامه داشته باشد پیج رو میبندم
ای بابا چیچیو ببندم من که زدم لایکو خوب عزیزم بعضی از دوستان دسترسی به فیسبوک ندارن ****ه و این چیزا نکن از این کارا
مخسی

من اصلا فیسبوک ندارم شرمنده
اینجا بجاش لایک میکنم
(18-10-2014، 08:38 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 08:13 PM)10600 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 08:12 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(18-10-2014، 07:37 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ رایگان امروز
عدد 1 رو به 84813 سپس KT 777 رو به 8282 بفرستید
عدد 2 به 84908 سپس TB 777 به 8282

عجله کنید که به 5 هزار نفر میرسه

6 تا گرفتم تشکرررررررررررررررررررررررر Heart.gif Heart.gif
عامو تو مگه چند تا سیمکارت داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط 3 تا دارم Sad.gif Sad.gif
کاش بیشتر خط داشتم
دمت گرم الحق همشهری خودمی فدا
مرسی دوستان
(18-10-2014، 08:07 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اخه عزیز دلم خود سایت پيج داره 19هزار لايک داره چه احتیاجی به پيج جدید هست fb.com/dailymobile.ir
(18-10-2014، 08:44 PM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا چیچیو ببندم من که زدم لایکو خوب عزیزم بعضی از دوستان دسترسی به فیسبوک ندارن ****ه و این چیزا نکن از این کارا
مخسی

من همینجوری نگفتم پیج 90 عضو داره اونوقت 1 نفر لایک میکنه؟
بعد که اینجا گفتم 15،نفر لایک کردند
در حالی که پست به بیش از 50 نفر فرستاده شده بپد
(18-10-2014، 08:53 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام اخه عزیز دلم خود سایت پيج داره 19هزار لايک داره چه احتیاجی به پيج جدید هست fb.com/dailymobile.ir
کد اولی شارژ دیگه نمیده نزنید تمام شده زمانش
mige tamom shde ke :(
(18-10-2014، 08:53 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من میخواستم اون دوستاتون فیسبوکی که پیج بهار داره رو بکشم پیج خودمون
اون پیجی که تو میگی چند ساعت دیرتر میزاشت
من زودتر از همه جا میزارم