موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جقد از ايديم بدم مياد _ نميشه تغييرش داد ؟
(28-10-2014، 11:21 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:09 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:07 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:00 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بجه ها یکی بگه من چجوری بگیرم Undecided.gif  Undecided.gif

یه بار لغوش کن دوباره عضوشو شاید درست بشه بهت بده  Wink.gif

چجوری لغوش کنم پیامی برام نیومده که کد لغوشو بدونم بچه ها بگید دو ساعت بیشتر نمونده تازه اگه بهم بده
امشبفک نکنم شارژ نصیبم بشه

laghv zaram بفرست به 8282
بعدش دوباره 1 بفرست به 84815
البته اگه تا الان هنوز شارژ دادنش ادامه داشته باشه

ممنون وقتی میزنم میگه به اشتراک بسته در نیومدی
بعد که 1 رو میفرستم هیچ پیامی نمیاد
ماکه بیخیال این شارژ میشیم
دستت دردنکنه
نوشجان همه
میشه تغییرداد باید به ادمین بگی برات عوض کنه
(28-10-2014، 11:33 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:21 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:09 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:07 PM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:00 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بجه ها یکی بگه من چجوری بگیرم Undecided.gif  Undecided.gif

یه بار لغوش کن دوباره عضوشو شاید درست بشه بهت بده  Wink.gif

چجوری لغوش کنم پیامی برام نیومده که کد لغوشو بدونم بچه ها بگید دو ساعت بیشتر نمونده تازه اگه بهم بده
امشبفک نکنم شارژ نصیبم بشه

laghv zaram بفرست به 8282
بعدش دوباره 1 بفرست به 84815
البته اگه تا الان هنوز شارژ دادنش ادامه داشته باشه

ممنون وقتی میزنم میگه به اشتراک بسته در نیومدی
بعد که 1 رو میفرستم هیچ پیامی نمیاد
ماکه بیخیال این شارژ میشیم
دستت دردنکنه
نوشجان همه

داداش بعد كه 1 رو ميفرستي اگه جواب هم نداد مهم نيست بعد از 5-10 دقيقه
zr 777
رو بفرست به 8282 حله.. من هميشه همينجوري شارژا رو ميگرفتم... ج هم نده مشكلي نيست.. Biggrin.gif
آقا من zr 777 رو زدم ولی چون پیام اولی هنوز نیومده میگه به عضویت در نیومدی
(28-10-2014، 11:41 PM)NMH H ABA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا من zr 777 رو زدم ولی چون پیام اولی هنوز نیومده میگه به عضویت در نیومدی

اول پيامِ اول  رو ميدادي اگه بعد از 10 دقيقه ج نداد به 8282 بفرست اون zr 777 و... حله  چون شلوغ شده يدر ج ميده.... اگه نه اولش تند تند شارژ  رو ميداد اين مشكل سري هاي قبل واسه خودمم پيش اومد هيمنجور كه گفتم حل شد راحت شارژ داد....
به 84815 یک ساعت پیش پیام داده بودم الان 777 zr زدم
(28-10-2014، 11:33 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه تغییرداد باید به ادمین بگی برات عوض کنه
اها . مــــرســــي
آقا بالاخره یکی گرفتم دستت دردنکنه Biggrin.gif Biggrin.gif
اﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ
2
ﺑﻪ
80502
ﺑﻌﺪ ﺍﺭﺳﺎﻝ
SC 777
ﺑﻪ
8282