موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا دیشب تاپیک بستین؟تا صب دلمون پوسید
پس برين تو شبكه اجتماعي حرف بزنين
بس کنین خواهشن اینجا اتاق چت نبس دوستان . هرکی فهمید شارژ اومده بیاد خبر بده . یاکه سوال راجب کدا هس میتونین بپرسین . ممنون ادمین کارت عالی بود خواستن چت کنن تاپیک رو ببندین .
Biggrin.gif باران و ليلا دفاع كنيد از حقوق چت تو اين تاپيك Biggrin.gif
(28-10-2014، 02:04 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بس کنین خواهشن اینجا اتاق چت نبس دوستان . هرکی فهمید شارژ اومده بیاد خبر بده . یاکه سوال راجب کدا هس میتونین بپرسین . ممنون ادمین کارت عالی بود خواستن چت کنن تاپیک رو ببندین .

من يه سوال داشتم كد قشنگش خوبه؟ از همه رنگش خوبه؟ Biggrin.gif Biggrin.gif تو كتابا نوشته؟ كد دادن كارِ زشته؟ Biggrin.gif Biggrin.gif
0212 جقد شري Biggrin.gif هر وقتم ديدمت نيشت باز بوده _ پسري سنگين باش Biggrin.gif
دوستان خب اونایی که میتونن بیان شبکه اجتماعی بیان اونجا چت کنن و اونهایی هم که نمیتونن اگه سوالی در مورد کد مسابقه ها داشتین اینجا مطرح کنید

لطفا زیاد مطلب ایجاد نکنید تا دوستان شکایت نکنن
آی بچه خودتون میگین انقد صفحه درست نکنین بعد میشینین باهم بحث میکنین که نباید انقد چت کرد و اینا خب عزیزای دلم همینجوری هم باز صفحه ساخته میشه. بیایید و دوثانیه سکوت پیشه کنیم.. آیا سکوت همیشه علامت رضایتسنت
آیا سکوت من از نارضایتی نیست??آیا من باید ف عقده شارژ نگرفتنم و فیلم دیدنم را با اسپم دادن و ویا سکوت تخلیه کنم??
آیاتقصیر من است که امروز استاد نیامد??
آیا استاد مریض بود??
آیا من حالم خوب است و تب ندارم??
آیا شما فهمیدین من قاطی کردم یا باز ادامه بدم??
و در آخر بگم که... بودن یا نبودن مسئله اینست 
Cool.gif
و نیز خاطر نشان کنم که باید به استاد بگویم:
ای استاد نیامدی و من از خود بدر شدم گویی ازین جهان به جهان دگر شدم
خب لامصب نیومدی من اومدم خونه و تا الآن خواب بودم .. من تا حالا انقد نخوابیده بودم  گریه
باران عزيزم برو استراحت كن نگرانتم Biggrin.gif