موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-10-2014، 01:09 PM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-10-2014، 10:59 AM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم گفتم سرکاریه ولی عکسشم گذاشته بنظر فوتوشاپ هم نمیاد

یه برنامه هست تو بازار میتونی این چیزا رو باهاش جعل کنی.خیلی هم طبیعی!اس ام اس ارسالی یا دریافتی بندازی رو گوشیت.زنگ بخوره گوشیت با شماره خواص در زمان معین.وشارژتو تغییر بدی.خواستی بگو اسمشو بگم

بزار برم Biggrin.gif
اسمش رو قبلا يكي با لينك دانلود گذاشت... من نميدونم اين ايرانيا چرا اينكارا ميكنن Biggrin.gif برنامه جعل تماس و اس ام اس و نميدونم اين چيزا رايگان گير ميادا ولي ايرانيا ميان عين همون برنامه رو درست ميكنن با يه شكل و ظاهر ديگه ولي همون كارو ميكنه بعد ميفروشن البته شكر خدا و عجيبه كه اين برنامه رايگانه.. Biggrin.gif
(26-10-2014، 01:41 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-10-2014، 01:09 PM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-10-2014، 10:59 AM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم گفتم سرکاریه ولی عکسشم گذاشته بنظر فوتوشاپ هم نمیاد

یه برنامه هست تو بازار میتونی این چیزا رو باهاش جعل کنی.خیلی هم طبیعی!اس ام اس ارسالی یا دریافتی بندازی رو گوشیت.زنگ بخوره گوشیت با شماره خواص در زمان معین.وشارژتو تغییر بدی.خواستی بگو اسمشو بگم

بزار برم  Biggrin.gif
اسمش رو قبلا يكي با لينك دانلود گذاشت... من نميدونم اين ايرانيا چرا اينكارا ميكنن  Biggrin.gif  برنامه جعل تماس و اس ام اس و نميدونم اين چيزا رايگان گير ميادا ولي ايرانيا ميان عين همون برنامه رو درست ميكنن با يه شكل و ظاهر ديگه ولي همون كارو ميكنه بعد ميفروشن البته شكر خدا و عجيبه كه اين برنامه رايگانه.. Biggrin.gif

بله همینطوره.و این رایگانه.برای اسکرین شات خوبه و خیلی ضایعه
لطفا یکی لینکشو بذاره همین برنامه bezarberam.apk البته آپلود از بازار نباشه سپاس
فک کنم این تایپک چیز دیگه هستا.برید جای دیگه حرف بزنید.به این زودی50تا صفحه شده
بي افه من كـــــــــــــــــو؟؟ گریه Biggrin.gif
(26-10-2014، 04:56 PM)ashagh21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک کنم این تایپک چیز دیگه هستا.برید جای دیگه حرف بزنید.به این زودی50تا صفحه شده

يعني به اين سايت خيانت كنيم بريم جاي ديگه ؟ اي انسان خائن گریه گریه گریه Biggrin.gif
دیگه ایرانسل کد نمیده ??? آخه چرا???  گریه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-10-2014، 06:05 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه ایرانسل کد نمیده ??? آخه چرا???  گریه

لابد ماهي يا بار مسابقه هست ديگه تا الان كه نداده...
میشه اسم یا لینک دانلودشو بدی ممنون