موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-10-2014، 09:24 AM)قمسیتی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین عرب زبان هتی شما آیا مراعات - عربی مراحات !

خیر عرب زبان نیستم _ به املاش اهمیتی ندادم
(21-10-2014، 09:42 AM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقایون ما هر چند ساعت یه بار که میایم انجمن حداقل 4صفحه رو باید بخونیم تا ببینیم کد اومده یا نه.اینجا فقط کد بزارید لطفا.لطفا.لطفا.
یه بحث ازاد هم درست کنید اونجا چت کنید دعوا کنید

خانوم ها چي؟ Biggrin.gif نميخواد اينقد حساس بشي مثلا تو مياي هر چند ساعت ببين اگه صفحه قبلا 25 بوده الان شده 37 بفهم يه خبريه اگه 25 شده 26 بدون خبري نيس Biggrin.gif
(21-10-2014، 01:17 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-10-2014، 09:24 AM)قمسیتی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین عرب زبان هتی شما آیا مراعات - عربی مراحات !

خیر عرب زبان نیستم _ به املاش اهمیتی ندادم

ببخشید قصد جسارت نداشتم اگه ناراحت شدید سوری
نه فدات ناراحت نشدم
دوستان یه نظر سنجی بود که باید اعتبار نظرسنجی به 5000 برسه تا شارژ بده بعدی 300سال اعتبارم 5000 شد بعدش یه پیام داد نوشت:

تبریک ؛ کد شارژ :
اعتبار جدید شما 0 است
*
برای اینکه همیشه از جوایز مسابقات باخبر باشید در مجله پیامکی رایگان عضو شوید
(این عضویت کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای یرای شما ندارد)
عضویت با ارسال
ozv beep
به شماره 8282

دیگه جلوش کد شارژو ننوشته بود.
چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من که یه هفته پیش کد بهم داد . فغد زودی تموم شد .
(21-10-2014، 03:20 PM)parava نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که یه هفته پیش کد بهم داد . فغد زودی تموم شد .

شارژو که گرفتی باس لغوشو بزنی بعدش چون اگه لغو نزنی برات پیام میاد فرداش شارژت کم میشه .
1رو به 201421بفرستید باراسا ببره شارژ میده...
بارسا با کی داره؟
(21-10-2014، 02:42 PM)mhvarzaneh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه نظر سنجی بود که باید اعتبار نظرسنجی به 5000 برسه تا شارژ بده بعدی 300سال اعتبارم 5000 شد بعدش یه پیام داد نوشت:

تبریک ؛ کد شارژ :
اعتبار جدید شما 0 است
*
برای اینکه همیشه از جوایز مسابقات باخبر باشید در مجله پیامکی رایگان عضو شوید
(این عضویت کاملا رایگان است و هیچ هزینه ای یرای شما ندارد)
عضویت با ارسال
ozv beep
به شماره 8282

دیگه جلوش کد شارژو ننوشته بود.
چیکا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من هفته پيش اين مشكل پيش اوند برام دفعه هاي قبل شارژ و ميداد بهم سري اخر ٥٠٠٠ كم كرد ولي كد نفرستاد زنگ زدم پشتيبانيش گفت شمارتو بفرست به يه شماره فرستادم خودشون تماس گرفتن توضيح دادم چي شده كد شارژ و گفت بهت .فقط تو ساعت اداري فكنم بايد زنگ بزنيد