موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-10-2014، 06:43 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره جدی ولی بعدا سه تومنرو پسش بده ها!!  Wink.gif.. نکشیش بالا آخه الآن شارژ خریدم

باران بده من Biggrin.gif پسِت ميدم Biggrin.gif
Highslide JS
(28-10-2014، 07:20 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 03:01 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 جقد شري  Biggrin.gif  هر وقتم ديدمت نيشت باز بوده _ پسري سنگين باش Biggrin.gif

والا ديه چي بگم 72 كيلوام همش هر چي ميخورم چاق نميشم البته توي 3 ماه گذشته 68 كيلو بودم  Biggrin.gif  بگو ماشالا  Biggrin.gif

٧٢ كيلو ك ماشالا نداره _ پسر بايد ١٠٠ كيلو ب بالا باشه Biggrin.gif
ادمين باز نياي غُر بزني اينجا جت نكنين برين شبكه اجتماعي _ شبكه اجتماعيت فعلا تعطيله
الان ک داری شما (همچنین خودم ) چت میکنیم کاربرای دیگه فحش و بدبیراه نثارمون میکنن دوستان اگه فحش دادی پس بگیری ک گناهش تو این ماه چند برابره . . .
(28-10-2014، 07:27 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 07:20 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 03:01 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 جقد شري  Biggrin.gif  هر وقتم ديدمت نيشت باز بوده _ پسري سنگين باش Biggrin.gif

والا ديه چي بگم 72 كيلوام همش هر چي ميخورم چاق نميشم البته توي 3 ماه گذشته 68 كيلو بودم  Biggrin.gif  بگو ماشالا  Biggrin.gif

بخدا با زور شدم 72 هر چي ميخوردم 1 كيلو اضاف نميشدم اول 65 بودم بعد شدم 68 بعد 72 ايشالا دفعه بعد ببينيم 220 ام لاغر باشم كه بهم ميگي چوب شور چاق باشم ميگي چاقالو اين چه وضعيه آخهه؟! Biggrin.gif گریه
فحش جرا ؟ يعني واقعا ي شارژ اينقد ارزش داره ك بخاطرش ب كسي توهين كنن ؟ ! فكرم نميكنم ورق زدنِ جندتا صفحه كارِ سختي باشه _ من از الان بكم هركي تو دلش ب من توهين كنه اون دنيا جلوشو ميكيرم Dodgy.gif
حالا شاعر میفرماید : حالا بهناز تو میخوای بامن باشی!!!
Wink.gif Tongue.gif
(28-10-2014، 07:38 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 07:27 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخدا با زور شدم 72 هر چي ميخوردم 1 كيلو اضاف نميشدم اول 65 بودم بعد شدم 68 بعد 72 ايشالا دفعه بعد ببينيم 220 ام لاغر باشم كه بهم ميگي چوب شور چاق باشم ميگي چاقالو اين چه وضعيه آخهه؟! Biggrin.gif  گریه

خوش ب حالت من ك ابم ميخورم جاق ميشم گریه حتما ازين پسراي سيخِ درازي ك من بدم مياد Biggrin.gif
ملک الشعرای باران احسنت. . .به به به به شعر عالی منفجر Tongue.gif
دقيقا كدوم شاعر ؟ Biggrin.gif
ن كلي ميكم _ دو روز اين تاپيكو ببندن سايت سوتو كور ميشه _ شارژم بياد ب ادم نميجسبه