موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خودم و دوستام در مجموع 17 تا گرفتیم،دمتون گرم.
(26-10-2014، 09:07 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-10-2014، 08:44 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اصلن این ادمین کو?? گریه بابا من خیر سرم کاربر ویژه ام.. ااه اه

سلام به خدا اصلا حواسم نبود داشتم سایت کوتاه کننده ی لینک درست میکردم و فارسیش کردم اصلا انجمن یادم رفت Sad.gif دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فدا سرت ادمین جان
(26-10-2014، 09:18 PM)mamalireza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودم و دوستام در مجموع 17 تا گرفتیم،دمتون گرم.

نوش جونت
دفه قبلی من 6 تا گرفته بودم و بعضی از شما ها نگرفتین
کد دیگه ایشاله فردا بیاد من کلی بگیرم و البته لیلا هم بگیره و شماها نگیرین  Tongue.gif
(26-10-2014، 09:25 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کد دیگه ایشاله فردا بیاد من کلی بگیرم و البته لیلا هم بگیره و شماها نگیرین  Tongue.gif

به نظرم تا شنبه  دیگه کد نباشه چون اوندفه هم فقط شنبه کد بود
خب امروز که یکشنبه بود.. ای هوار!!!
بچه ها من رفتم حالم خوش نیس
(26-10-2014، 09:40 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من رفتم حالم خوش نیس

برو ايشلا خوب شي
من که هیچی نگرفتم.دیر خبر شدم.
(26-10-2014، 09:12 PM)v.n نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا ايرانسل شارژارو محدود كرده

خوب معلومه جون بيشتر از 5 هزار نفر نگيرن سوال سخت مي پرسيا گریه