موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین لطفا پویا رو برگردون ادمین بیارش  Heart.gif  Heart.gif  Heart.gif
(29-10-2014، 01:26 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با ادمین و پویا صحبت کردم که باهم حرف بزنن
فعلا پویا امتحان داره... از ادمین بخوایید که پویا رو برگردونه...

ادمین عزیز پویا رو برگردون , پویای عزیز برگرد.
(29-10-2014، 01:27 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2014، 01:25 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد من بدشانسم

دقیقا آخ من فقط 5-7 چک میکنم
قکرشو نمیکردم الان کد بذارن بچه ها Sad.gif

واسه اینکه شارژی رو از دست ندید باید مثل گرگ گرسنه پای pc بشینید , من هر 1 دقیقه یکبار سایتو چک میکنم Biggrin.gif
منه خاک برسر داشتم درس میخوندم فک نمیکردم اینموقع کد بیاد
بهله از اینم 2 تا نصیبم شد :-) در مجموع 15 تا :-) خدا بده برکت :-)
بچه ها من کد بعدی رو زدم نوشت برنده ای
ولی نمیدونم شارژو بده یا نه

نه بابا ما همش پشت سیستمیم ولی امروزو درست و حسابی نبودم
(29-10-2014، 01:30 AM)mamalireza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2014، 01:27 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2014، 01:25 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد من بدشانسم

واسه اینکه شارژی رو از دست ندید باید مثل گرگ گرسنه پای pc بشینید , من هر 1 دقیقه یکبار سایتو چک میکنم Biggrin.gif

خب توبیکاری
من اگه شبانه روز48ساعت بود باز وقت کم میارم
(29-10-2014، 01:45 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من کد بعدی رو زدم نوشت برنده ای
ولی نمیدونم شارژو بده یا نه

نه بابا ما همش پشت سیستمیم ولی امروزو درست و حسابی نبودم

نمیده
به منم گفت برنده ای ولی بعدش گفت محصول درخاستی وجود ندارد
(29-10-2014، 01:46 AM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2014، 01:30 AM)mamalireza7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد من بدشانسم

واسه اینکه شارژی رو از دست ندید باید مثل گرگ گرسنه پای pc بشینید , من هر 1 دقیقه یکبار سایتو چک میکنم  Biggrin.gif

خب توبیکاری
من اگه شبانه روز48ساعت بود باز وقت کم میارم

ما هم بیکار بیکار نیستیم , فقط کارمون با کامپیوتره , فقط اون کنار همیشه این پیجو باز داریم و رفرش میکنیم Biggrin.gif
حالا اینقد حرف میزنم و پیج درست میکنم تا از غصه دق نکنم