موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
o_O
0_o
O_o
'_o
به تجارت نمیده،منم جزتجارت ندارم
آخربدشانسی
از حساب بابا جون استفاده کن Tongue.gif
(28-10-2014، 07:01 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب من ك حساب بانكي ندارم !!

بعد 20 صفحه که پیش رفتید منم یه نظر بدم
منم میفروشم 5000 تومن شارژ 3000 تومن !
سلام بروبچ
تو تاپیک همراه اول پیام گذاشتم گفتم شاید نبینید
اینجام بذارم

با ارسال عدد 5 به 7054
شارژ 5000 تومانی را 4000 تومانی بگیرید
(28-10-2014، 07:03 PM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از حساب بابا جون استفاده کن Tongue.gif

من دانشگام.باباجون خونست
(28-10-2014، 05:31 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آی بچه خودتون میگین انقد صفحه درست نکنین بعد میشینین باهم بحث میکنین که نباید انقد چت کرد و اینا خب عزیزای دلم همینجوری هم باز صفحه ساخته میشه. بیایید و دوثانیه سکوت پیشه کنیم.. آیا سکوت همیشه علامت رضایتسنت
آیا سکوت من از نارضایتی نیست??آیا من باید ف عقده شارژ نگرفتنم و فیلم دیدنم را با اسپم دادن و ویا سکوت تخلیه کنم??
آیاتقصیر من است که امروز استاد نیامد??
آیا استاد مریض بود??
آیا من حالم خوب است و تب ندارم??
آیا شما فهمیدین من قاطی کردم یا باز ادامه بدم??
و در آخر بگم که... بودن یا نبودن مسئله اینست 
Cool.gif

:v :v Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif ديuنه Biggrin.gif Biggrin.gif
اين بي افِ خيرنديده ي من كجاس _ نكنه سرم هوو اورده Sad.gif
مهم بابا نیست خو اصل مطلب کارتش با رمز دوم کارت بانکی میباشد Wink.gif
(28-10-2014، 03:01 PM)BehnaZ.Naz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 جقد شري Biggrin.gif هر وقتم ديدمت نيشت باز بوده _ پسري سنگين باش Biggrin.gif

والا ديه چي بگم 72 كيلوام همش هر چي ميخورم چاق نميشم البته توي 3 ماه گذشته 68 كيلو بودم Biggrin.gif بگو ماشالا Biggrin.gif