موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستاني كه ميخوان باهم صحبت كنن
قسمت چت و گفتگو كه نميرين حداقل شماره هاي همديگه رو بگيرين بشينين هر چقدر دوس دارين صحبت كنين ما هم مجبور نباشيم اينقدر صفحه باز كنيم
(28-10-2014، 11:58 AM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قسمت چت و گفتگو كه نميرين حداقل شماره هاي همديگه رو بگيرين بشينين هر چقدر دوس دارين صحبت كنين ما هم مجبور نباشيم اينقدر صفحه باز كنيم

Biggrin.gif حداقل می گفتی برین شبکه اجتماعی خودمون Sad.gif و اینکه نمیشه که پسرا شماره دخترا رو بگیرن Biggrin.gif
سلام ادمین
مسابقات ویترین ایرانسل رو تا حالا چک کردی Huh.gif
اگه کد بیاد تا طرف این صفحه ها رو دونه دونهن چک کنه مهلتش تموم میشه
نمیدونم چرا بعضی از کاربرا اینقدر عقده دارن که حتما باید تو تایپیک کدها چت کنن
(28-10-2014، 12:16 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 11:58 AM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Biggrin.gif حداقل می گفتی برین شبکه اجتماعی خودمون Sad.gif و اینکه نمیشه که پسرا شماره دخترا رو بگیرن Biggrin.gif

خب برين شبكه اجتماعي
(28-10-2014، 12:28 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم.من ديگه نميتونم صفحه ها رو باز كنم از دست اين پستاي متفرقه ي دوستان!
(28-10-2014، 12:37 PM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2014، 12:28 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافقم.من ديگه نميتونم صفحه ها رو باز كنم از دست اين پستاي متفرقه ي دوستان!

منم همینطور
من قبلا از اینجا کد برمیداشتم اما دیگه انقدر تایپیکو با چت های خودشون شلوغ کردن از فیسبوک کد ها رو برمیدارم

سميه جون من ميخوام باهات صحبت كنم Rolleyes.gif Rolleyes.gif Blush.gif Blush.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif گریه شمارتو بفرس : Biggrin.gif
گفتم اونايي كه همش حرف ميزنن نه من!
(28-10-2014، 01:14 PM)somaye0126 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتم اونايي كه همش حرف ميزنن نه من!

آها از اون نظر Biggrin.gif خو اين كه من شماره پسرا رو بگيرم خارج از عُرفه Biggrin.gif