موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من kt 777 رو به 8282 میفرستم چرا جواب نمیده Sad.gif Sad.gif
84813 ديگه شارژ نميده؟ به من گفت مهلت استفاده تمام شده است! بزنم با سيمكارت ديگم يا نه؟!!
مرسی از دوستانی که به من اعتبار دادن
با اینکه خونه نبودم اعضای خانواده برام 6 تا نگه داشتن،خدا بده برکت،از هیچی بهتره. از همه ی دوستان و عزیزانی که کدها رو ارائه دادن متشکرم.
امروز قبل اینکه کد بیاد تو نت گفته بودن که 3تا از این شماره ها ساعت 8 کد میاد
پس حتما منبع داره که اونا از قبل خبردار میشن
bax man hamin alanam gereftam,age nemide sharzho laghv konin dobare befrestin
بچه ها به من نمیداد بزور گرفتم.. هه هه.. خدایا یه کاری کن 0212 همچنان آروم بمونه 
(29-10-2014، 10:57 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها به من نمیداد بزور گرفتم.. هه هه.. خدایا یه کاری کن 0212 همچنان آروم بمونه 

ديونه Biggrin.gif

somaye0126 از اون خاطره شارژ گرفتي؟
0212 انقد من لغو کردم و فرستادم تا داد.. البته کلی 120 تومن هم ازم کم کرد ولی مهم این بود که گرفتم
(29-10-2014، 11:10 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
0212 انقد من لغو کردم و فرستادم تا داد.. البته کلی 120 تومن هم ازم کم کرد ولی مهم این بود که گرفتم

:v خو از من يه بار 120 كم كرد نداد منم بيخيال شدم آخه بايد انتقال ميدادم همش.. ضرر ميشد.. سيمكارتام دور و برم ريخته قاطي كردم نمي دونم از كدوم گرفتم از كدوم نه.. همش پريد Biggrin.gif Biggrin.gif