موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ای ول ادمین . دفعه چندمه میگن این حرفا رو نزنین بازم تکرار میشه . لطفن رعایت کنین .مهربانی ادمین تشکر میخواد .
خبری ازشارژ نیست؟
لیلا جون با منبع شارژ دعوا کردن . فعلا تو قهره گریه
(20-10-2014، 08:42 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا جون با منبع شارژ دعوا کردن . فعلا تو قهره گریه
بله چقد بگم احترام همو داشته باشید ندارید اینطوری میشه یکی میاد هاشا میکنه بحث میشه کاربرا انجمن بای میدن... Sad.gif
پویا مارو منتظر نزار!
انتظار سخته
(20-10-2014، 08:48 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پویا مارو منتظر نزار!
انتظار سخته

29 - 30 - 1 یک یا دو روز از این روزها شارژ میاد .
THE END
اینم شارژ جالب یه بنده خدا !
[attachment=78]
بابا چقد خنگين شما مگه پويا كد مي زاييده؟! گریه خو اينا از ايرانسل در مياد اينقد پويا و كوروش و فلان و فلان كس نكنيد بخدا امروز شارژ ندادن مثه اينكه ديشب گرفتينا هرروز كه شارژ نيست ديگه.. شارژ بياد اگه كسي نبود خودم ميزارم واستون بابا هست ولي فاصله زماني كه ممكنه طول بكشه من خبر شم تا آقا پوياتون 5 دقيقه هست يه بار ديشب فقط شارژ نگرفتم اونم اعصاب نت نداشتمم... حالا هي بگين شارژ پويا نباشه 100تاي ديگه هستن بيكارينا شما... اشكال نداره پسر نيستين حالا اگه نه ازتون انتظار داشتم Biggrin.gif Biggrin.gif اون پسرايي هم كه هستن پر نمان در اصل ميخواستن دختر بشن حالا هي .... نميگم اصن حرف بد ميخواستم بزنم ولش Biggrin.gif گریه هر چند دادتون ميره بالا ولي تا كي منت كشي خنگ ها
مگه دیشب کد بود?? پریشب بود. وای دیشب کد بود?? وای قلبم!! :'( گریه
(20-10-2014، 08:56 PM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-10-2014، 08:48 PM)mina نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پویا مارو منتظر نزار!
انتظار سخته

THE END
اینم شارژ من البته با هک !
khob in hackaro yade mam bede !!!!
(20-10-2014، 09:06 PM)10600 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(20-10-2014، 08:56 PM)shide نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پویا مارو منتظر نزار!
انتظار سخته

THE END
اینم شارژ من البته با هک !
khob in hackaro yade mam bede !!!!
الکی گفتم ولش کن ببخشید همینجوری گذاشتم حال کنید مقدار شارژو .