موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پیشنهادای قشنگ بهش میدی دیگه.. خدا پولدارش کنه .. هر روز سایتشو قشنگ تر کنه
(27-10-2014، 08:07 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:03 PM)10600 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:00 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 07:52 PM)mukhtar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم داشتم Wrong Turn 6 رو میدیدم. دیر رسیدم  Dodgy.gif

تو و ليلا دفعه ديگه  فيلمو بزنيد توي كامپيوتر هم اينجا رفرش كنيد هم اونجا...  Biggrin.gif
ادمین باید رفرش اتومات میذاشت امار انجمنم میذاشت سر صفحه هم بروز میشد خودکار نیاز به رفرش نبود هم همه میدیدن تاپیکا و ارسالات جدیدو مثل اواکس نت Wink.gif

اين پيشنهادات رو من قبلا به ادمين دادم استاد  Biggrin.gif  اينا نيازمنده پوله كه من و تو حمايت نميكنميم فقط پيشنهاد ميديم باران حمايت كرده... بايد عضو ويژه بشي حمايت گر پولي بشي...
این ربطی به پول نداره من خودم وب مسترم اینارو فولم فقط نیاز به یه پلاگین یا همون افزونه داره همینو دانلود کنی نصب کنی رو انجمن همه چیز درست میشه مفتی مفتی نه پولی میخواد نه چیزی Wink.gif Dodgy.gif
(27-10-2014، 08:10 PM)10600 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:07 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:03 PM)10600 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 08:00 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-10-2014، 07:52 PM)mukhtar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم داشتم Wrong Turn 6 رو میدیدم. دیر رسیدم  Dodgy.gif

تو و ليلا دفعه ديگه  فيلمو بزنيد توي كامپيوتر هم اينجا رفرش كنيد هم اونجا...  Biggrin.gif
ادمین باید رفرش اتومات میذاشت امار انجمنم میذاشت سر صفحه هم بروز میشد خودکار نیاز به رفرش نبود هم همه میدیدن تاپیکا و ارسالات جدیدو مثل اواکس نت Wink.gif

اين پيشنهادات رو من قبلا به ادمين دادم استاد  Biggrin.gif  اينا نيازمنده پوله كه من و تو حمايت نميكنميم فقط پيشنهاد ميديم باران حمايت كرده... بايد عضو ويژه بشي حمايت گر پولي بشي...
این ربطی به پول نداره من خودم وب مسترم اینارو فولم فقط نیاز به یه پلاگین یا همون افزونه داره همینو دانلود کنی نصب کنی رو انجمن همه چیز درست میشه مفتی مفتی نه پولی میخواد نه چیزی Wink.gif Dodgy.gif

به ادمين بگو مگه من تغيير دهنده قالب سايتم ادمين بياااااااااا داره رو حرفت حرف ميزنه... Dodgy.gif
جناب 10600 شما که وب مستری جای تعریف کردن از خود صفحه رو شلوغ نکن بذار ملت که میان ببین شارژ میاد یا نه باید همش 40صفحه بریم ببینم کد میذارن یا نه!!!
اي جان و مرض خجالت بكش ميگيرن ميكننت تو گونيا  Biggrin.gif  گریه
[/quote]
افرین ما که شانس نداریم به همین مرحلشم میرسیم اما کسی جرات نداره به پسر سروان دست بزنه Dodgy.gif
[/quote]

من لگد ميزنم Biggrin.gif Biggrin.gif
(27-10-2014، 08:09 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیشنهادای قشنگ بهش میدی دیگه.. خدا پولدارش کنه .. هر روز سایتشو قشنگ تر کنه
نیازی به پول نیست خودت باید پیگیرش باشی کسی که بخواد انجمن و سایتشو بدن کسه دیگه طراحی کنه کلا خرجش بیشتر درآمدش میشه متوجهی چی میگم کسی که میزنه خودش باید بره دنبالش انجمن فول بزنه بعدش این سبکترین اسکریپت انجمنه واسه خوشکل تر شدن باید اسکریپتای حرفه ای vb رو راه اندازی کنه این فوق العاده حرفه ای با ظاهر بسیار زیبا هست که من خودم راه اندازی کردم Wink.gif
(27-10-2014، 08:14 PM)20arash نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب 10600 شما که وب مستری جای تعریف کردن از خود صفحه رو شلوغ نکن بذار ملت که میان ببین شارژ میاد یا نه باید همش 40صفحه بریم ببینم کد میذارن یا نه!!!

آ ماشالاااااااا Biggrin.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif Heart.gif
(27-10-2014، 08:14 PM)20arash نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من از خودم اصلا تعریف نمیکنم فقط دارم چیزاییو که میدونم شرح میدم که دوستان اطلاعاتشون بره بالا وگرنه هر کی هرچی بلده واسه خودشه افتخارشم واسه خودشه نیاز به تعریف نیست جناب Shy.gif Shy.gif
شرح دادنت چه دردی دوا میکنه وب مستر این انجمن که نیستی خوش تیپ  Exclamation.gif الان ممکنه خیلیا اینجا وب مستر باشن واسه بحث های پلاگین یا اسکریپت باید برید انجمن ویبولتین  یا همون وی بی ایران Exclamation.gif
اقا سرمونو خوردین.کم قوپه بیاین ترکید سرم