موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بحث آقا بالا سر نیست چرا همش توی توهمی تو؟؟؟؟ هی میگی کد میذارم تا حالا چندتا و کی گذاشتی؟؟؟ بلف الکل بدرد نمیخوره....تقصیر تو نیست مقصر ادمین پیج که بعضی ها رو اینجا راه میده اخطار هم نیمیده شما باعث شدی کسایی مثل پویا کوروش .... ار اینجا برن قهر نکردن نخواستن دهن به دهنت بذارن اینو متوجه باش .... آقا جان هرکی دوست داری تو کاره کسی دخالت نکن...دمت گرم
یعنی فیلم سگ و گربرو باید بیان از ینجا فیلمنامشو بردارن .
یعنی فیلمی هستیدا !
اینترت همرو قوی میکنه و شاخ دمتون گرم .
ادمین بیاد یه 4-5 نفری فکر کنم تلفات داشته باشید .!!!!!!!!
وای چقدر دعوا میکنید
نقل قول: بحث آقا بالا سر نیست چرا همش توی توهمی تو؟؟؟؟ هی میگی کد میذارم تا حالا چندتا و کی گذاشتی؟؟؟ بلف الکل بدرد نمیخوره....تقصیر تو نیست مقصر ادمین پیج که بعضی ها رو اینجا راه میده اخطار هم نیمیده شما باعث شدی کسایی مثل پویا کوروش .... ار اینجا برن قهر نکردن نخواستن دهن به دهنت بذارن اینو متوجه باش .... آقا جان هرکی دوست داری تو کاره کسی دخالت نکن...دمت گرم
مجتبی جان حرفای دیگرون باده هواست اگه شما مهربونی دوست داری آقا پویا برگرده خودت کنار نکش داداش. ایشون هم که معذرت خواهی کردن بهتره دیگه تمومش کنید ممنون Shy.gif
بچه ها بیخیال تو این ماه بیخیال بشید
صلوات بفرستید

تموم کنید
(29-10-2014، 11:30 AM)Mojtaba6 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بحث آقا بالا سر نیست چرا همش توی توهمی تو؟؟؟؟ هی میگی کد میذارم تا حالا چندتا و کی گذاشتی؟؟؟ بلف الکل بدرد نمیخوره....تقصیر تو نیست مقصر ادمین پیج که بعضی ها رو اینجا راه میده اخطار هم نیمیده شما باعث شدی کسایی مثل پویا کوروش .... ار اینجا برن قهر نکردن نخواستن دهن به دهنت بذارن اینو متوجه باش .... آقا جان هرکی دوست داری تو کاره کسی دخالت نکن...دمت گرم

باشه آقا كورش معذرت پويا معذرت مجتبي معذرت عجب گيري افتاديم آقا.. ما كه ديشب معذرت خواستيم گفتم كه من ديگه دخالت نميكنم خودت گير داده قابل توجه كسايي كه ميگن پويا نياد... منم در جواب قابل توجه بهت جواب دادم اگه نه اينقدر احمق نيستم اعصاب خودمو خورد كنم...
(29-10-2014، 11:31 AM)قمسیتی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی فیلم سگ و گربرو باید بیان از ینجا فیلمنامشو بردارن .
یعنی فیلمی هستیدا !
اینترت همرو قوی میکنه و شاخ دمتون گرم .
ادمین بیاد یه 4-5 نفری فکر کنم تلفات داشته باشید .!!!!!!!!

آره عاقا من نه قوي هستم نه شاخ هستم نه ادعايي دارم اين 10 بار ... من خاك پاي همتونم هستم... ولي گردن كج نيستم كه التماس كنم همين و بس... يه مشت دستمالي ريختن اينجا

من از همين الان ميگم دوست دارم اينجا فعاليت كنم از خدام هست.. ولي اگه گردن كج كردن و التماس كردن و دستمال به دست بودنه نه تا حالا اينجوري بودم نه خواهم بود...
چيكار كنم بعضيا نه جنبه دارن نه چيزي نميشه باهاشون دو كلام اختلاط كرد.. فوووووري بهشون بر مي خوره كه اون به درك ....بعدش مي خواد بري ناز بكشي با هزار تا قر و فِر ميان باز يكي ميگه بالا چشمت ابرو باز قهر... Biggrin.gif

والا من خيلي وقت نيست اومدم ولي سري هاي قبل فك كنم پويا قهر كرده بود منم تازه اومدم هيچ چيزي نگفتم شرّش خورد تو سره من... Biggrin.gif

بگرديد قرباني بعدي رو پيدا كنيد...

ببخشيد از خانم ها يه حرفي زدم معذرت... اگه اخراج شدم با پاي خودم رفتم اگه موندم كوچيك همتونم هستم هيچ ادعايي ندارم ولي گدا هم نيستم..
والا باران و ليلا دخترن ولي من تا حالا ناز نديدم ازشون :-/
نقل قول:شرّش خورد تو سره من... Biggrin.gif اگه من اخراج بشم بهتره تا اينكه التماس كنم و ....Rolleyes

نميگم.... پسر باشي ميدوني چي ميخوام بگم... Sleepy
ولي اگه با منطق حرف ميزني فرار كاره خوبي نيست! Heart.gif DodgyDodgy
داداش من میدونم تو نیت بدی نداری ولی وقتی یه موضوع رو بیش از حد کش بدی باعث بدبینی دیگرون میشه. به هرحال من پیاماتو خوندم تاحدی هم حق با توهست ولی موضوع رو کش نده لطفا
بخدا شاهنامه خونده بودم الان تموم شده بود دو ساعت الان دارم جنگ و جدال لفظی شما رو میخونم 0212 خسته نمیشی این همه تایپ میکنی بابا حتما دوستان(پویا، کوروش ،مجتبی) تست میکنن یا اصن کپی میکنن تا جایی ک من یادمه همینا بودن ک پست شارژ گذاشن دیگه هی تو گیر میدی ب اینا بزار خوش باشن تو هم اگه تونستی بزار من اولین نفری میشم ک دکمه سپاس رو واست میزنم وسلام . . .
(29-10-2014، 11:46 AM)saeedjoon نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول:شرّش خورد تو سره من... Biggrin.gif اگه من اخراج بشم بهتره تا اينكه التماس كنم و ....Rolleyes

نميگم.... پسر باشي ميدوني چي ميخوام بگم... Sleepy
ولي اگه با منطق حرف ميزني فرار كاره خوبي نيست! Heart.gif DodgyDodgy
داداش من میدونم تو نیت بدی نداری ولی وقتی یه موضوع رو بیش از حد کش بدی باعث بدبینی دیگرون میشه. به هرحال من پیاماتو خوندم تاحدی هم حق با توهست ولی موضوع رو کش نده لطفا

قربونت ما چشم داريم ديگران رو ببينيم ميگم كه كوچيك همه هستم.. هيچي نيستم خاك زير پاتونم ادعا اصلا ندارم... ولي گردن كج كردن بلد نيستم.. موضوع اينه..

تشكر كه يكي يه توجه كوچيك كرد دستت درد نكنه... Heart.gif حداقل يكي پيدا شد منظورم رو متوجه بشه.... Heart.gif Heart.gif همين بس كه يه نفر آگاه هست...
(29-10-2014، 11:51 AM)saman1370 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بخدا شاهنامه خونده بودم الان تموم شده بود دو ساعت الان دارم جنگ و جدال لفظی شما رو میخونم 0212 خسته نمیشی این همه تایپ میکنی بابا حتما دوستان(پویا، کوروش ،مجتبی) تست میکنن یا اصن کپی میکنن تا جایی ک من یادمه همینا بودن ک پست شارژ گذاشن دیگه هی تو گیر میدی ب اینا بزار خوش باشن تو هم اگه تونستی بزار من اولین نفری میشم ک دکمه سپاس رو واست میزنم وسلام . . .

شرمنده.
من دارم ميرم بيرون.. شرمنده روي اعصاب دوستان قدم زديم... Biggrin.gif

نياز به تشكر و اين چيزا ندارم دمت گرم همين كه تحمل ميكني مارو...

من ديگه عاقا فحشم بدين ج نميدم ... كم نياوردم ....هر چي بنويسم تموم نميشه !دوستان اذيت مي شوند.. شرمنده Heart.gif Heart.gif