موبایل روز

نسخه‌ی کامل: كد مسابقه های ایرانسل5
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
طبق آخرین اخبار رسیدهتا شنبه آینده شارز نیست الکی تو سایت پلاس نباشید.برین سر زندگیتون
من که رفتم
بای
بس كنید
(19-10-2014، 08:20 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طبق آخرین اخبار رسیدهتا شنبه آینده شارز نیست الکی تو سایت پلاس نباشید.برین سر زندگیتون
من که رفتم
بای

vakhean??? :|
منم برم ماشین بخونم.موقع امتحان به گریه نیافتم.چرا انقد درسا سخته گریه
والا مجید گفته
اگه بعد شارز اومد و خبردار نشدید یقه اون بگیرید نه من Angel.gif
پویا . کوروش . کجایین بابا . بسه دیگه بچه ها ول کنین این حرفا رو . احترام همه حفظ شه بایس .
آفرین /(^_^)\ جوابت درست بود. مانتو و ماشین هر دو از زبان فرانسوی وارد زبان فارسی شدن.
الان که درست گفتی و وارد «سین جیم» شدی، کافیه به 1 سوال دیگه جواب درست بدی تا شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول بگیری
برای دریافت سوال، عبارت «کلمه» رو ارسال کن. هزینه روزانه 100 تومان. لغو و انصراف از دریافت شارژ با ارسال KALAMEH OFF
ادامشو بلد نیستم 
این شارژ همراه اول میده
(19-10-2014، 08:43 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آفرین /(^_^)\ جوابت درست بود. مانتو و ماشین هر دو از زبان فرانسوی وارد زبان فارسی شدن.
الان که درست گفتی و وارد «سین جیم» شدی، کافیه به 1 سوال دیگه جواب درست بدی تا شارژ ۱۰۰۰ تومانی همراه اول بگیری
برای دریافت سوال، عبارت «کلمه» رو ارسال کن. هزینه روزانه 100 تومان. لغو و انصراف از دریافت شارژ با ارسال KALAMEH OFF
ادامشو بلد نیستم 
این شارژ همراه اول میده

کد شارژ الکی میده :-S
سلام شارژ میده یا ن 
(19-10-2014، 08:46 PM)shapi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-10-2014، 08:43 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادامشو بلد نیستم 
این شارژ همراه اول میده

کد شارژ الکی میده :-S

خب بفرستیم یا نخ