موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عمو غصه نخور مثل من شدی اونشب  Biggrin.gif
(25-02-2015، 01:02 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیدونم چرا انتن ندارم خدااااااااااا. Undecided.gif

حالتهای آنتدهی رو عوض کن شاید جواب بده
حسین این مشکل خود شهر هست یبارم این بلا سر من اومده یه عالمه دپسرده بودم  Biggrin.gif نمیدونم چرا قطع میکنن ولی اینو میدونم برا هر شهری رو فطع میکنن نوبت شوما هم میشه Biggrin.gif
(25-02-2015، 01:27 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حسین این مشکل خود شهر هست یبارم این بلا سر من اومده یه عالمه دپسرده بودم  Biggrin.gif نمیدونم چرا قطع میکنن ولی اینو میدونم برا هر شهری رو فطع میکنن نوبت شوما هم میشه Biggrin.gif

از ما رو قطع کردن تموم شد رفت :))
اون موقعی هم که قطع کردن پنجشنبه بود که خبری از شارژ نبود :))
بالاخره یکی تونستم بگیرم. Undecided.gif
(25-02-2015، 01:43 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره یکی تونستم بگیرم. Undecided.gif

Tongue.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
شب همگی خوش Biggrin.gif
(25-02-2015، 01:46 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب همگی خوش Biggrin.gif

شب تو هم خوش عموووویی. Undecided.gif
(25-02-2015، 01:46 AM)atefeh نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شب همگی خوش Biggrin.gif

شب تو هم بخیر عاطفه Wink.gif
مگه الان داره میده  Undecided.gif