موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
فاطی تو یه وقت شارژ منو ندیا والا با این شارژاشون
بابا فرداشب بهتون میدم شارژاتونو  Biggrin.gif سلام نیمه ظهرتون بخیر 
سعی بدو بیا بینم  Undecided.gif
(26-02-2015، 11:35 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سعید کدوم ۶تا مسابقه؟؟
شوخی نکن من اعصاب ندارما Biggrin.gif

Ozv esg
Ozv prs
Ozv katere
Ozv maha
یه مسابقه هم بود به 1000 نفر اول شارژ میداد
یکی دیگشم یادم نیست
مگه شما نمیدونستید؟
[/quote]

آهان ‏اینجوری حساب ‏میکنی؟؟ Biggrin.gif
یکیش که شب قبلم میداد (maha)
میمونه ۴تا
که من فقط سه تاشو فهمیدم اون اخریه رو امروز فهمیدم بوده
این کجا میشه ۶تا؟؟ Huh.gif
سعی دچار توهم شارژ شده و 4 تا شارژ را 6 شارژ میپنداره  Biggrin.gif
یکی از کم حجم ترین و بهترین browser ها

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 01:22 PM)حـــســ یــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 01:20 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت همه
شهی اسپم نده :))

Biggrin.gif Biggrin.gif
لطفا قوانین رو رعایت کنید
از گذاشتن اسپم و لینک تاپیک های دیگه مخصوصن اون تاپیک خودداری کنید
در غیر اینصورت صلاح
(26-02-2015، 01:22 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 01:20 PM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خدمت همه
شهی اسپم نده :))

Undecided.gif یعنی این اسپم بود ولی شما که تا حالا یه موضوع ایجاد نکردین و هزار تا ارسال هم دارید اسپم نبود Confused Biggrin.gif با اون فاطی هم هستم
ادی لطفا اسپم نده و در جهت موضوع تاپیک کامنت بذار ، ممنون