موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خب دیگه امشب ضرر نکردم  Biggrin.gif
آره بی بی جون ولی من یه عالمه ضرر دادم به خاطر تست شارژایی که میگفت شاید بده Biggrin.gif
منم نزدم حداقل ضرر نکردم.
دیگه از مسابقه های اپسان شارژی نخواهید دید. Undecided.gif
فاطی هرچی پا میده ایرانول میبره Biggrin.gif
(24-02-2015، 07:15 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی هرچی پا میده ایرانول میبره Biggrin.gif

اره بی بی تازه من ایندفه 6 تا پامو میخوام ببخشم  Biggrin.gif
فاطی من ایندفع دیگه نمیخوام ببخشم. البته میگم نمیبخشما ولی باز یکیش میمونه برام.
(24-02-2015، 07:21 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی من ایندفع دیگه نمیخوام ببخشم. البته میگم نمیبخشما ولی باز یکیش میمونه برام.

بی بی من قراره ببخشم به بچه های تاپیک  Biggrin.gif
(24-02-2015، 07:21 PM)بی بی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا ممنون بی بی یادم میاد چند وقت پیش یک شارژ هزاری بهم دادی... Biggrin.gif Blush.gif
خیلی گلی بی بی... Blush.gif
اگه بازم خواستی ببخشی منم هستم... Biggrin.gif
عمویی تو هم یبار شارژاتو ببخش  Biggrin.gif
(24-02-2015، 07:21 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی بی من قراره ببخشم به بچه های تاپیک  Biggrin.gif

فاطی دوست داریم فاطی دوست داریم... Biggrin.gif