موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادی چطور دلت میاد به من میگی اسپم نده گریه کنم  Sad.gif گریه
(26-02-2015، 01:48 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادی لطفا اسپم نده و در جهت موضوع تاپیک کامنت بذار ، ممنون

حسین  Biggrin.gifلایک  Biggrin.gif
فک کنم شهی ناراحت شد :(
شوخی کردم
نه ناراحت نشد میدونه داشتی شوخی میکردی  Sad.gif
میگم این مدرسه فوتبال چیجوری لغو میشه دیروز که تست کردم الان باز برام پیام داده ای خدا  گریه گریه  Sad.gif
هیچکسی نیست جواب منو بده گریه گریه گریه 
(26-02-2015، 03:08 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگم این مدرسه فوتبال چیجوری لغو میشه دیروز که تست کردم الان باز برام پیام داده ای خدا  گریه گریه  Sad.gif

سلام

خانم فاطمه عزیز شما MADZ LAGHV رو به 737103 ارسال کنید و مسابقه مدرسه فوتبال ایرانسل رو لغو کنید.
(26-02-2015، 03:47 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 03:08 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

خانم فاطمه عزیز شما MADZ LAGHV رو به 737103 ارسال کنید و مسابقه مدرسه فوتبال ایرانسل رو لغو کنید.

آقا رضا زدم نمیشه گریه 
(26-02-2015، 03:48 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا زدم نمیشه گریه 

شما LAGHV MADF رو به 737103 ارسال کردید؟فکر کنم MADF درست باشه نه MADZ
(26-02-2015، 03:51 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 03:48 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا رضا زدم نمیشه گریه 

شما LAGHV MADF رو به 737103 ارسال کردید؟

من اینا رو ارسال کردم 
LAGHV MADZ
MADZ LAGHV 
L MADZ 
LAGHV 

مگه laghv madf داشتیم