موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-02-2015، 09:05 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 09:03 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجددا سلام به همه
آقا رضا جواب شارژ یوونتوس نیومد ؟

حسین نه هنوز نیومده ولی میاد نگران نباش ما شده بود 4 روزم منتظر بودیم  Shy.gif

سلام

جناب حسین عزیز و خانم فاطمه عزیز متاسفانه مسابقه توپ و تور رو کلا برداشتن.از ظهر برداشتن و تا حالا برنگشته.
باید صبر کنیم ببینیم برمیگرده یا نه.
(25-02-2015، 09:08 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 09:06 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 08:23 PM)cloner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*21*شماره#

سلام

جناب مجتبی عزیز با نام کاربری جدید. Wink.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام
مجتبی رو میشناسم ولی اون نیستم!
سلام منم بیام فاطمه؟؟؟؟؟؟؟؟مهمون نمیخوای!!!! Cool.gif Exclamation
سلام پریا جون خوش اومدی گلم  Blush.gif
وای خدا امروز حالم خیلی بده خیلی.... گریه
تازه نت هم نداشتم شارژ های امشب رو نفهمیدم.... گریه
خدایا 20-30 هزار تومن از دستم رفت... گریه

Biggrin.gif Biggrin.gif
سلام به همه دوستان گلم... Heart.gif Blush.gif
ایشالا حالتون خوب باشه. Heart.gif
و فکر کنم خوب باشه سه تا کد زدین شارژ گرفتین.... Biggrin.gif
سلام عمویی عالی هستیم  Biggrin.gif
(25-02-2015، 10:00 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عمویی عالی هستیم  Biggrin.gif

عاطی تو زیاد شارژ گرفتی 2 تا بده به من...
گناه دارم.... Undecided.gif
چند هفته بی شارژی کشیدیم... Sad.gif
بعد امروز حتما باید این ایرانسل شارژ میداد که من نبودم... Undecided.gif
آخ من خوشحالم. عاقا من 5 تا سیمکارت دارم امشب سه تا کد بود بخدا خسته شدم تا اینارو زدم. 
شماها خسته نمیشین این همه سیمکارت دارین. وای دیگه نمیخواستم کدارو بزنم. 
هه هه راستی به آبجیم گفتم شمارتو بده بزنم تو پا. کدش رو فرستاد بعد گفت دیگه چی میخوای از جانم ولم کن..  Biggrin.gif