موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-02-2015، 02:01 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه الان داره میده  Undecided.gif

الان ساعته یک هست...ایرانسل کی این موقع شارژ داده؟ Biggrin.gif
(25-02-2015، 02:01 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من داد..... Undecided.gif
سلام

دوستان عزیز یوونتوس برد...فردا یا پس فردا احتمال زیاد برای کسانی که بین ساعاتی که شارژ رایگان فعال بوده نتیجه پیش بینی رو ارسال کردن و پیش بینیشون درست بوده کد شارژ رو میده.
مرسی آقا رضا یه عالمه خوشحالمان کردی  Shy.gif
(25-02-2015، 02:08 AM)BiGHAM نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من داد..... Undecided.gif

یعنی الان گرفتی؟ Undecided.gif
(25-02-2015، 02:13 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی آقا رضا یه عالمه خوشحالمان کردی  Shy.gif

خواهش میکنم.ممنون
فقط خانم فاطمه عزیز مسابقه رو که لغو نکردید؟
نه آقا رضا لغو نکردم ایرانسل الان داره میده من 6 تا گرفتم  Biggrin.gif
سر ایرانسل خیلی خلوته راحت شارژ میده  Biggrin.gif
بچه ها
جهت شادی روح ادمین اجماعا یه کلیک رو تبلیغات
(25-02-2015، 02:05 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان ساعته یک هست...ایرانسل کی این موقع شارژ داده؟ Biggrin.gif

الان ساعت 1.32 نیمه شب ایرانسل داره راحت شارژ میده آی لاو یو انجمن  Biggrin.gif