موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-02-2015، 03:24 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان خط حدود 20 تایی دارم اما این شارژا مال یارووووو بوووووووقس  Biggrin.gif

هی داد من یارو بوقس کیه  Biggrin.gif 
(25-02-2015، 03:23 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 03:21 AM)mohammad.omv نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 03:18 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستت درد نکنه محمد  Biggrin.gif Wink.gif الان خیالم آسوده شد رقمش زوج شد  Biggrin.gif زودی بهت پسش میدم  Shy.gif

خواهش میکنم من خودمم زوج بودم اگه میزدمش فرد میشدم Biggrin.gif

محمد هر وقت دیدی فرد داری میشی شارژو بده من خیال خودتو راحت کن  Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
انبار میکنم واسه روز مبادا Biggrin.gif یه روز میرسه که شارژ رایگان گیر نیاد دیگه Biggrin.gif منم زورم میاد واسه شارژ پول بدم اونوقت Confused
من دارم میرم لالا وقتی صاحب خونه داره میره شما هم برین  Undecided.gif Dodgy.gif

الکی مثلا من خیلی خشنم  Biggrin.gif
(25-02-2015، 03:24 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محمد جان خط حدود 20 تایی دارم اما این شارژا مال یارووووو بوووووووقس  Biggrin.gif

منظورت همون نرم افزار الف و پ هست..... Undecided.gif
(25-02-2015، 03:25 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هی داد من یارو بوقس کیه  Biggrin.gif 

فاطمه شهاب منظورش الفپا هست دیگه Biggrin.gif
آره بیغم داداش زدی تو خال Biggrin.gif
(25-02-2015، 03:26 AM)KORD نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انبار میکنم واسه روز مبادا  Biggrin.gif یه روز میرسه که شارژ رایگان گیر نیاد دیگه  Biggrin.gif منم زورم میاد واسه شارژ پول بدم اونوقت  Confused

الان تو همون روزا داریم سر میکنیم فکر کنم شارژ کم پیدا بشه.... Undecided.gif
نه فعلا اون روزا نیست چون بووووووق کار میکنه Biggrin.gif خدایی نکرده از کار افتاد دیگه اونوقت آه و واویلا Biggrin.gif
(25-02-2015، 03:26 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دارم میرم لالا وقتی صاحب خونه داره میره شما هم برین  Undecided.gif Dodgy.gif

الکی مثلا من خیلی خشنم  Biggrin.gif

الکی و کوووووووووووفت..... Undecided.gif