موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کیا بیدارن سعی بدو بیا بینم باهات کار دارممممم  Undecided.gif Biggrin.gif
مرسی فاطمه
من هنوز دو تا اعتبار بهت بدهکارم ، اعتبارام باز بشن تقدیم میکنم
(26-02-2015، 01:41 AM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی فاطمه
من هنوز دو تا اعتبار بهت بدهکارم ، اعتبارام باز بشن تقدیم میکنم

خواهش حسین قابلتو نداشت  Wink.gif
امشب همه رفتن لالا منم برم  Sleepy.gif Biggrin.gif فعلا خدانگهدارتون به امید دیدارتون شارژ بیاریم براتون خواستگاری بچه هاتون  Biggrin.gif
(26-02-2015، 01:55 AM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امشب همه رفتن لالا منم برم  Sleepy.gif Biggrin.gif فعلا خدانگهدارتون به امید دیدارتون شارژ بیاریم براتون خوایتگاری بچه هاتون  Biggrin.gif

برو فاطی شبت بخیر..... Heart.gif
Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
بچه ها من چرا حوصلم نمیشه شارز بگیرم مثلا از 6 تا مسابقه دیروز فقط از یکیش گرفتم Undecided.gif
فاطی چیکارم داری Biggrin.gif
صبح همه ی دوستان گلم بخیر... Blush.gif
من رفتم دوتا سیمکارت خریدم گفتن تا یکشنبه وصل نمیشه.... Undecided.gif
گفتم چرا گفتن چون سیمکارتای ایرانسل رو هک کردن و تا یکشنبه درست نمیشه.... Undecided.gif
صبح همگی بخیر و خوشی Heart.gif
سیمکارت میخوای چیکار بیغم جان Biggrin.gif
(26-02-2015، 09:47 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها من چرا حوصلم نمیشه شارز بگیرم مثلا از 6 تا مسابقه دیروز فقط از یکیش گرفتم Undecided.gif

سعید کدوم ۶تا مسابقه؟؟
شوخی نکن من اعصاب ندارما Biggrin.gif
(26-02-2015، 11:19 AM)roya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(26-02-2015، 09:47 AM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سعید کدوم ۶تا مسابقه؟؟
شوخی نکن من اعصاب ندارما Biggrin.gif

Ozv esg
Ozv prs
Ozv katere
Ozv maha
یه مسابقه هم بود به 1000 نفر اول شارژ میداد
یکی دیگشم یادم نیست
مگه شما نمیدونستید؟