موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک فاطمه و دوستان موبایل روز
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-02-2015، 08:20 PM)حـــســیــن نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی هر پنج تا اعتبارم تقدیم با عشق
مرسی آجیه گلم

خواهش حسین  Wink.gif مرسی دیدی کد گذاشتم دیدی  Tongue.gif Biggrin.gif
(25-02-2015، 08:25 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 08:23 PM)cloner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 08:22 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام شمارشو انتقال بدم

*21*شماره#

اگه پرینت سیممو بگیرن توش نشون میده انتقال دادم شمارو رو؟؟؟و با کی صحبت کردم؟

اگه دائم باشه فکر کنم ولی اعتباری فکر نکنم 
(25-02-2015، 08:25 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 08:23 PM)cloner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-02-2015، 08:22 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام شمارشو انتقال بدم

*21*شماره#

امتحان نکردم
(25-02-2015، 08:26 PM)cloner نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام شمارشو انتقال بدم

*21*شماره#

امتحان نکردم

مرسی بخاطر کمکتون
(25-02-2015، 08:28 PM)shima نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی بخاطر کمکتون

Wink.gif
بچه ها میشه یه زحمتی برام بکشین ؟
هر کی با این کارمند ایرانسله رابطه اش خوبه ازش بپرسه ساقیش کیه :))
از رو هم نمیره این بچه
به سنگ پای قزوین گفته زکی
والا بخدا بچه پرو هست  Undecided.gif کلا آدم شارژ نذاره اون تاپیک شرفش بیشتره  Angry.gif
(25-02-2015، 08:36 PM)╮ϝα☨ℯ₥ℯɧ╭ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا بخدا بچه پرو هست  Undecided.gif کلا آدم شارژ نذاره اون تاپیک شرفش بیشتره  Angry.gif

مرسي
هر چند دير شد و فقط به يه سيم گرفتم
اما بازم ممنون
منم ميام اينجا
ســــــــــــــــــلام به همه عزیزان Wink.gif
من تا حالا این تاپیکو ندیده بودم تازه الان که فاطمه لینکشو گذاشت دیدم Sad.gif
فاطمه جان اعتبار بهت دادم عزیزم مرسی برای کد شارژ Heart.gif
خوش اومدین  Shy.gif Wink.gif